Rentgo

Rent Go Denizli Şehir Ofisi Araç Kiralama | Rent Go


Anasayfa > Araç Kiralama > Rent Go Denizli Şehir Ofisi Araç Kiralama | Rent Go 

Rent Go Denizli Şehir Ofisi

 


Pamukkale’nin güzelliğine kapılmak, antik kentlerinde tarihin gizemli izlerini keşfe çıkmak ya da yamaç paraşütü yaparak özgürlüğü iliklerinizde hissetmek için Denizli sizi bekliyor. Seyahatinizi araç kiralama konforu ile planlamak isterseniz Denizli’de yer alan Rent Go ofisine davetlisiniz!


Ofis Adresi: Gündoğdu Mah. Atatürk Cad. Kardeş Apt. No: 70/E Pamukkale/Denizli


Rent Go Denizli Şehir Ofisine Nasıl Gidilir?  

Rent Go Denizli Şehir Ofisi, Denizli Çardak Havalimanı’na yaklaşık 90 kilometre mesafede yer alıyor. Ofise ulaşmak için Denizli-Afyon Yolu’nu takip etmeniz gerekiyor.


Telefon Numarası: 0532 132 66 28

Çalışma Saatleri: 09.00 - 19.00


Denizli Yol Durumu

Aydın, Muğla, Burdur gibi birçok şehre kolay ulaşımı ile bilinen Denizli’de trafik genellikle akıcı ilerliyor.


Çevre İller

Mesafe

Yolculuk Süresi

Denizli-Aydın

120 km

100 dk

Denizli-Burdur

146 km

120 dk

Denizli-Muğla

160 km

129 dk

 

{harita}

 

Denizli Rehberi

Sayısız tarihi ve doğal güzelliğe sahip Denizli, Ege’nin keşfetmeye doyamayacağınız şehirlerinden biri. Tatil demek sizin için doğa ve kültür turizmi ise Denizli’ye mutlaka gitmeniz gerekiyor.


Denizli’de Gezilecek Yerler


Şehir Merkezi: Denizli şehir merkezinde Acıpayam Yazır Camii, Akhan Kervansarayı ve Goncalı Kilisesi’ ni ziyaret ederek vakit geçirebilirsiniz.


Havalimanından çıktıktan sonra Denizli-Afyon Yolu’nu takip ederek şehrin merkezine ulaşabilirsiniz. Mesafe yaklaşık 60 km.


Pamukkale Travertenleri: Beyazın en etkileyici halini sunan Pamukkale Travertenleri, Denizli’nin simgelerinden. Kimyasal tepkimeler sonucu oluşmuş bu bölgede gün batımının keyfini çıkarmadan Denizli’den dönmemelisiniz.


Travertenler, şehir merkezine oldukça yakın bir konumda yer alıyor. Beyaz cennet Pamukkale’ye ulaşmak için Denizli Çevre Yolu’ndan Pamukkale Bulvarı’na sapmanız gerekiyor.


Laodikeia Antik Kenti: Tarihe ilgi duyuyorsanız Denizli seyahatinizde mutlaka uğramanız gereken noktalardan biri olan Laodikeia Antik Kenti’ne ulaşmak için Pamukkale Bulvarı üzerinde yer alan Ören Caddesi’ni takip etmeniz yeterli.

 

Honaz Dağı Milli Parkı: Doğayla baş başa, huzur dolu bir gün geçirmek, piknik ya da kamp yapmak için gidebileceğiniz Honaz Dağı Milli Parkı, onlarca farklı bitki ve hayvan türüne ev sahipliği yapıyor. Milli park içerisinde yer alan tesisler ise Denizli’nin en yüksek dağında ziyaretçilerini ağırlıyor. Şehir merkezinden Honaz Dağı Milli Parkı’na gitmek için Denizli Çevre Yolu’nu takip etmelisiniz. Yaklaşık 65 kilometrelik bir yolculuğun ardından milli parka ulaşacaksınız.


Denizli’de Ne Yenir?

Arabaşı: Denizli mutfağına sıcak bir başlangıç yapmaya ne dersiniz? Özellikle kış aylarında arabaşı çorbasının tadına bakmak oldukça keyifli olacaktır. Bu çorbayı özel yapan ise ekmekle değil özel olarak hazırlanan hamur ile birlikte tüketilmesi.   


Tandır Kebabı: Yumuşacık, ağızda dağılan kuzu eti sizin de iştahınızı kabartıyorsa Denizli seyahatinizde mutlaka tandır kebabını denemeniz gerekiyor.


Çaput Aşı: Denizli ile özdeşleşen lezzetlerden bir diğeri de ilginç ismi ile merak uyandıran “çaput aşı”. Çaput aşı; pirinç pilavının içine kuzu eti, asma yaprağı ve baharatlar eklenmesi ile hazırlanan oldukça doyurucu bir yemek.  

Top