Rentgo

Blog

  • 04-07-2018


Yeni yerler görmek, yeni deneyimler kazanmak için en güzel zamanlardan biri de bayram tatilleri. Bu fırsatı doğru değerlendirmek için yolculuğa araçla çıkmak en doğru fikir gibi görünüyor ?? Bir yandan en uygun tatili ayarlamak bir yandan da rahat bir tatil geçirmek istiyorsanız bu yazımız tam size göre.

  • 14-06-2018

Araçla yolculuk yaparken emniyet kemerini takıp, kontağı çalıştırdıktan sonra ilk hamleniz ne oluyor? Sanıyoruz ki müzik açmak ?? Şehir için radyo güzel ve eğlenceli bir alternatif olabiliyorken uzun yol yolculuklarınla listeler imdada yetişiyor. Varış noktasından daha keyifli hale gelebilen uzun araç yolculuklarında yol boyunca değişen iklim, uzun ve sessiz yollar insanı düşüncelere götürüyor. Sevdiklerinizle yolculuk yapıyorsanız, uzun yol tatlı sohbetlere vesile oluyor.

  • 04-06-2018

Bu yazımızda planların vazgeçilmezi “Arabayla Akdeniz Turu”na yer vereceğiz. Yoğun bir iş gününde ya da trafikte eve dönerken, arkadaşlarınızla buluştuğunuz zaman Akdeniz koylarını boydan boya gezmenin hayalini kurduysanız rotamız tam size göre.

Sayfa: 1 / 25
Top