Rentgo

İstanbul Araç Kiralama | Rent Go


Anasayfa > Araç Kiralama > İstanbul Araç Kiralama | Rent Go


ISTANBULİstanbul'un yedi tepesini de keşfetmek artık çok daha keyifli ve kolay. İstanbul araç kiralama deneyimli ekibi ve müşteri hizmetleri çalışanları ile birlikte size kaliteli bir hizmet vermek için elinde geleni yapmaktan büyük mutluluk duyar. İstanbul'un tarihi yerlerini, doğal manzaralarının tadını çıkarırken geniş yelpazede model kataloğumuzla sizlere hizmet vermek için yanınızdayız.

 

İstanbul'un tadına doyamayacağınız Bebek, Beşiktaş, Caddebostan, Eminönü gibi semtlerini gezerken modern ve rahat araçlarımızla seyahat edebilirsiniz. Sevdiklerinizle beraber güzel anlar yaşayabilir şehrin güzelliklerine toplu taşıma araçlarının kalabalığı ve vahametine katlanmadan ulaşabilirsiniz. Yaşayacağınız hatıraları çevrenizdekilere doyasıya anlatıp bu keyifli zamanı ilerde de anacağınızdan hiç kuşkumuz yok. İstanbul araç kiralama için güvenliğiniz her şeyden önde geliyor. Olası talihsiz durumlarda da müşteri hizmetleri birimimiz her zaman yanınızda. Kendinizin ve sevdiklerinizin güvenliğini düşünüyorsanız firmamızı seçmeniz çok daha mantıklı olacaktır.

 

İstanbul'u gezerken zaman an kaybetmek istemiyorsanız navigasyon özelliği bulunan araçlarımız sayesinde gitmek istediğiniz yere harita kullanmadan kolayca ulaşabilirsiniz. Özellikle iş seyahatlerinizde zamanınızın ne kadar değerli olduğunu biliyoruz lüks modellerden ekonomik seçeneklere uzanan araç skalamızda kendi bütçenize uygun aracı bulup tercih edebilirsiniz. İstanbul'un dört mevsimi ayrı güzellikte doğasına kiraladığınız araç sayesinde kolayca ulaşabilir boğazın manzarası doyası çıkarabilirsiniz.

 

İstanbul araç kiralama siz değerli müşterilerimize sunduğu hizmetlerden gurur ve onur duyar. İstanbul’un iki yakasından da dilediğiniz zaman bizlere iletişim kanallarımız aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

 

Rent Go İstanbul Bağdat Caddesi Ofis Telefonu: 0216 359 30 29

 

İstanbul’da Gezilecek Yerler

Ülkemizin belki de gezilecek yerler açısından en zengin olan ili İstanbul, asırlara dayanan tarihi geçmişi, iki kıtayı birbirine bağlayan boğazı ve daha birçok doğal güzelliği ile dünyanın her tarafından milyonlarca insanın beğenisini kazanıyor. Eğer İstanbul’da gezilecek yerler hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız bu yazımızı sizin için hazırladık. Her ne kadar İstanbul’un bir makaleye sığdırılması imkansız olsa da yine de ana hatlarıyla buyurun İstanbul…

-Topkapı Sarayı:

1478’de Fatih tarafından yaptırılan Topkapı Sarayı, hem mimarisi hem de görkemi ile hayran kalacağınız tarihi mekanlar arasında ilk sırada sayılabilir.

-Ayasofya:

Bizans İmparatoru 1.Jüstinyen’in yaptırdığı Ayasofya, uzun yıllar kilise olarak hizmet vermişken daha sonra Osmanlı zamanında camiye çevrilmiş, günümüzde ise müze olarak ziyaretçilerin uğrak yerleri arasında ilk sıralarda yer alan ihtişamlı bir yapıdır.

-Yerebatan Sarnıcı:

Bizans’ın su ihtiyacını gidermek için devrin imparatoru tarafından inşa ettirilen Yerebatan Sarnıcı, sütunlar üzerine yapılan mimarisiyle gören turistlerin hayran kaldığı bir başka tarihi mekan olarak ziyaretçilerini bekliyor.

-Haseki Hürrem Hamamı:

Mimar Sinan’ın yapmış olduğu en büyük hamam olan Haseki Hürrem Hamamı da İstanbul’da gezilecek yerler arasında yer alır. Özellikle son yıllardaki dizilerde kullanılan bu mekan, bu sayede popülaritesini de arttırmıştır.

-Dolmabahçe Sarayı:

Atatürk’ün hayatını kaybetmesiyle herkesin bildiği Dolmabahçe Sarayı, İstanbul’da görenleri etkileye yapılardan biridir. Mutlaka görülmesi gereken yerlerden biri olan Dolmabahçe Sarayı, Osmanlı Devleti’nin mirasları arasındadır.

-Anadolu ve Rumeli Hisarları:

İstanbul’da günümüzde hala ayakta alan iki muhteşem yapı olan Anadolu ve Rumeli Hisarları, ziyaretçilerine buram buram tarih vadeden kokusuyla şehrin görülmesi gereken yerleri arasında yer alıyor.

-Gülhane Parkı:

Gülhane Parkı da Osmanlı devrinde inşa edilen, günümüzde parka dönüştürülen ve yolu İstanbul’a düşenlerin mutlaka uğraması gereken doğal güzelliklerden biridir.

-Adalar:

İstanbul’u anlatırken Adaları atlamak olmaz. Adalar adıyla anılan takımadalar da piknik yapmak, deniz kokusunu yaşamak ve nostaljik anlar geçirmek isteyen insanlar için İstanbul’da gezilecek yerler arasında önemli bir yer olarak sayılmalıdır. Günümüzde Adalar ilçesi olarak adlandırılan bu takımada, gerek tariki gerekse doğal dokusuyla ziyaretçileri bekliyor.

 


Top