Rentgo

Trabzon Araç Kiralama | Rent Go


Anasayfa > Araç Kiralama > Trabzon Araç Kiralama | Rent Go


TRABZONKaradeniz Bölgesi'nin incisi Trabzon'a gelip de nereye, nasıl gideceğim diye düşünmek olur mu? Trabzon araç kiralama bu soruyu sormanıza bile izin vermiyor çünkü ulaşım artık bir sorun değil keyif kaynağı. Deneyimli ekip arkadaşlarımız ve müşteri hizmetleri temsilcilerimiz sizin ve yakınlarınızın ihtiyacı olduğu tüm durumlarda yanınızda.

 

Araçlarımızın çeşitliliği karşısında şaşıracağınıza eminiz çünkü her tür aktivitenize ve fiat aralığına uygun modellerimiz mevcuttur. Kendinizi toplu taşıma araçlarının karmaşasında ve kalabalığın sıkmanıza hiç gerek yok ya fa gideceğiniz yere ulaşabilmek için taksi bulmak için uğraşmanıza da hiç gerek yok kendinizi Trabzon araç kiralama varken yormanız gerekmiyor. Siz gezmek görmek istediğiniz yerleri, Trabzon ilinin yöresel lezzetlerini en iyi nerde tadabilirsiniz bunları düşünün.

 

İş seyahatlerinizde de navigasyonlu araçlarımızı tercih edip gideceğiniz yere tam zamanında varabilirsiniz. Ayrıca araçlarımız sayesinde enerjinizi toplantıya saklayabilir dinamik ve verimli sunumlar, görüşmeler yapabilirsiniz. Toplu taşıma ya da taksi bulmakla harcayacağınız enerjiyi işinize saklayıp önemli atılımlara, başarılı görüşmelere ya da mülakatlara imza atabilirsiniz.

 

Diğer bir yandan özel bir seyahat için ya da ailenizle Trabzon turu yapmak istiyorsanız araçlarımız sayesinde rahat bir gezi deneyimi yaşamak için hiç beklemeyin. Hemen Trabzon’unun önemli yerlerini, ünlü lokantalarını, tarihi mekânlarını ve doğal güzelliklerini keşfetmeye başlayın. Trabzon araç kiralama sizin ve sevdiklerinizin memnuniyeti ve güveniyle daha şevkle çalışıyor.

 

Rent Go Trabzon Havaalanı Ofis Telefonu: 0462 374 61 61

 

 

Trabzon’da Gezilecek Yerler

Doğu Karadeniz Bölgesi’nin yeşille maviyle buluştuğu, ormanların, denizin ve havanın mükemmel bir ahenkle buluştuğu Trabzon, birçok özelliği ile turizm bölgesi olarak karşımıza çıkıyor. Trabzon’da gezilecek yerler listesinde hem doğal güzellikleri hem de tarihi mekanları saymak mümkün. Trabzon’u gezmeyi düşünenler için bir rehber niteliğinde olacak yazımıza bu mekanları tanıtmakla başlayabiliriz:

-Trabzon Kalesi:

Osmanlı Devleti’nden kalma bir tarihi eser olan Trabzon Kalesi, bazı surlarıyla günümüze ulaşmıştır. Görsel olarak hem yemyeşil ormanları hem de masmavi denizi seyretme imkanı bulabileceğiniz bu tarihi kaleyi mutlaka görmelisiniz.

-Trabzon Ayasofya Müzesi:

1200 yıllarında yapıldığı tahmin edilen bir kilise iken, günümüzde müzeye dönüştürülen Trabzon Ayasofya müzesi de Trabzon gezisinde listenizde bulunması gereken tarihi mekanlar arasında.

-Sümela Manastırı:

Sadece Trabzon’un değil ülkemizin en önemli tarihi eserlerinden olan Sümela Manastırı, zorlu bir nokta da olsa da Trabzon’da gezilecek yerler arasında ve görmeden gitmemeniz gereken muhteşem manzaraya sahip yerlerden biri olarak sizlere önereceğimiz bir mekan.

-Uzungöl:

Trabzon’a biraz uzak olsa da en azından bir gününüzü ayırarak muhakkak görün diyeceğimiz Uzungöl, doğa yürüyüşü yapılabilecek güzel bir adres.

-Altındere Vadisi:

Altındere Vadisi dik yamaçlara sahip, sert akan suları ile yemyeşil bir doğa harikası olarak Trabzon’da ziyaretçi akınına uğrayan yerlerden birisi. Fakat zorlu yolları nedeniyle burayı gezmeyi düşünenlere mutlaka rehber tutmalarını öneriyoruz.

-Yaylalar:

Yaylalarıyla ünlü Trabzon’da mutlaka gezmenizi önereceğimiz birkaç tane yayla var. Bunlar arasında en önemlileri Şekersu, Haldizen, Lapazan ve Garester yaylalarını sayabiliriz. Ama Trabzon’a kadar geldiyseniz bu yaylalardan en az birini görmeden sakın ayrılmayın.

-Çal Mağarası:

Günümüzdeki halini tam 8 milyon yılda aldığı düşünülen Çal mağarası, dünyanın en uzun ikinci mağarası olarak Trabzon’da ziyaretçilerini bekliyor. Mağaranın yürüyüş yolunun hemen altında zaman zaman seviyesi artan bir suyolu da bulunmakta. Yine rivayete göre bu mağara sinüziti tedavi eden bir özeliğe sahip.

-Trabzon Boztepe:

Trabzon’da gezilecek yerler arasında Boztepe’yi de hatırlatalım istedik. Buranın özelliği nedir diye sorarsanız Trabzon’un en yüksek noktası olduğu için Boztepe Trabzon’un çatısı olarak nitelendiriliyor. Ayrıca buraya teleferik aracılığıyla çıkarak kahvaltı yapma imkanı da bulabilirsiniz.

 


Top