Rentgo

SIK SORULAN SORULAR

RENTGO, Türkiye çapında yüksek standartta araç kiralama ihtiyacınızı düşük kilometreli son model araçlarla karşılamaktan mutluluk duyacaktır. Araç kiralama ihtiyaçlarınız için rezervasyon taleplerinizi web sitemizden, alan kodu çevirmeden Türkiye` nin her yerinden 44 44 061 no` lu rezervasyon merkezimizden veya tüm ofislerimizden güvenli bir şekilde yaptırabilirsiniz.

Bu sayfada, Genel Kiralama ve Sigorta koşullarımız ile internetten yapacağınız işlemlere ilişkin detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. İşlem yapmadan önce çok dikkatli bir şekilde okumanızı rica ederiz. Tarafınızdan anlaşılmayan konular varsa rezervasyon merkezimize veya kiralama yaptığınız ofis çalışanlarımıza danışabilirsiniz.

Dönüşünüzde, kiralamanızla ilgili bir şikâyetiniz veya sorularınız olursa araç kiralama sözleşmesini sonlandırmadan önce bunları belirtiniz. Herhangi bir nedenle kiralama yaptığınız ofiste sorularınıza cevap bulamaz ve sorununuzu çözemezseniz, bir ay içerisinde musteri@rentgo.com.tr adresine yazılı olarak bildirimde bulunmanızı rica ederiz.
Top