RENT GO

Mobil Uygulamamızı İndirin

X
İndir İndir

Ege’nin İncisi İzmir’i Keşfedin: İzmir Gezilecek Yerler

Ana Sayfa > Blog >

Gezi Önerileri

>

Ege’nin İncisi İzmir’i Keşfedin: İzmir Gezilecek Yerler

7 Dakikalık Okuma Süresi

Dört mevsim ayrı güzellikleri barındıran, samimi halkıyla yüzlerde gülümseme yaratan, sahip olduğu tarihi destinasyonları, doğa harikaları ve cazibe noktalarıyla ziyaret edenlerin aklında yer eden güzel İzmir, yalnızca Ege Bölgesi’nin değil Türkiye’nin de en çok ziyaret edilen şehirleri arasında yer alır. Geçmişi binlerce yıl öncesine uzanan İzmir’i ziyaret etmeyi planlıyorsanız bu yazımızda İzmir’de gezilecek yerler hakkında bilgi bulabilirsiniz.

İzmir’de Gezilecek En Güzel Yerler

İzmir görülmesi gereken yerler bakımından büyük bir çeşitliliğe sahiptir. İzmir merkezde gezilecek yerler keşfedildiğinde İzmir turunun tamamlandığını söylemek çok da doğru olmayacaktır. İzmir’e bağlı birçok ilçede sayısız keşif imkanı bulunur. Farklı deneyimlere açılan çeşitli destinasyon seçeneklerine sahip olan İzmir’de gezilecek yerler birkaç öneri ile sınırlı tutulamasa da henüz rotasını çizmeyenler için İzmir’in güzel yerleri arasından bir seçki sunabiliriz.

İzmir’in Doğa Harikaları

İzmir plajları, sahilleri ve tarihi noktaları ile ön plana çıksa da şehir muhteşem bir coğrafyaya da sahiptir. Ege Denizi’nin kıyısında konumlanan İzmir, oluştuğu jeolojik zamanın hediyesi olan doğa harikaları ile kutsanmıştır.

Homeros Vadisi

Homeros Vadisi

İzmir’in en büyük ilçelerinden olan Bornova’da genç nüfus çok yoğundur, birçok eğlence mekanı bulunur. Bilinmeyen ise Bornova merkezden yaklaşık 10 dakika uzaklıkta yemyeşil bir doğa harikasının bulunduğudur. Homeros Vadisi’nde 18 gölet bulunur ve 7 km boyunca yeşilin her tonu cömertçe ziyaretçilere sunulur.

Karagöl Tabiat Parkı

Karagöl Tabiat Parkı

İzmir’de gezilmesi gereken yerler listesi yapacak olanların Karagöl Tabiat Parkı’nı rotalarına eklemeleri gerekir. Resmi tatillerde ve hafta sonlarında şehrin nefes alınacak yerlerinden olan Karagöl Tabiat Parkı kamp severlerin de gözdeleri arasındadır. Devasa bir alanda konumlandırılan bu parka ismini veren Karagöl’ün mistik bir havası bulunur.

İzmir’in Plajları

İzmir Plajları

İzmir’de yaz ayları sıcak, kalabalık ve eğlenceli geçer. İzmir’in farklı ilçelerinde keşfedilmeyi bekleyen muhteşem koylar, enfes plajlar ve cazibe noktası haline gelen sahiller vardır. Şehri ziyaret edenlerin tercihleri kimi zaman sakin bir mola kimi zaman ise yaz aylarının hareketliliğini deneyimleyebilecekleri plajlar olabilir, İzmir’de gezilecek yerler listesi her beklentiye yanıt veren plajlarla doludur.

Alaçatı Çark Plajı

Alaçatı Çark Plajı

İzmir dendiğinde akla eş zamanlı olarak Çeşme de geliyor. Çeşme’nin en popüler ilçelerinden biri olan Alaçatı, yaz aylarında Türkiye’nin en popüler destinasyonları arasında yer alıyor. Alaçatı’da bulunan Çark Plajı oldukça temiz ve berrak bir denize sahip. Hem denize girmek hem de sörfçüleri seyretmek isterseniz İzmir gezilecek yerleri listenize bu destinasyonu dahil etmelisiniz. Seyahatinizi planlarken Alaçatı gezi rehberi hakkında buradan bilgi edinebilirsiniz. Yolunuz Çeşme’ye düşerse plaj seçeneklerinizin çok fazla olduğunu belirtebiliriz; Ildırı Plajı, Tekke Plajı, Boyalık Plajı, Pırlanta Plajı, Paşalimanı Koyu ve Dalyan Kocakarı Plajı gezilecek yerler İzmir listelerinin değişmez destinasyonlarına örnek olarak gösterilebilir.

Dolungaz Koyu

Dolungaz Koyu

Ege Denizi’nin muhteşem kesitlerine şahitlik edebileceğiniz Karaburun, bir bütün olarak İzmir’in doğa harikaları arasındadır. İzmir’in güzel yerleri dendiğinde akıllara gelmesinin şahit olunması gereken birçok nedeni bulunur. Dolungaz Koyu ise bu nedenlerden sadece bir tanesidir. Yeşil ve berrak mavinin buluşma noktası niteliği taşıyan Dolungaz Koyu’ndan başlayarak Karaburun’un güzellikleri keşfine başlayabilirsiniz.

Pissa Koyu

Pissa Koyu

İzmir’in göreceli olarak henüz tam anlamıyla keşfedilmemiş sahil beldelerinden olan Dikili, birbirinden güzel plajlara ev sahipliği yapıyor. Berrak suları ile her göreni kendine hayran bırakan Pissa Koyu, İzmir’in güzel yerleri arasında yer alıyor. Kamp severlerin de gözdesi niteliği taşıyan koya hızlıca erişmek için kiralık araba seçeneklerinin değerlendirilmesi öneriliyor. Böylece konforlu yolculuklar yapılabilirken İzmir’in diğer güzelliklerini keşfetmek kolaylaşıyor.

İzmir’in Tarihi Noktaları

Geçmişi 5000 yıl öncesine dek uzanan İzmir, birçok medeniyete ev sahipliği yapan ve ev sahipliği yaptığı medeniyetlerin imzasını taşıyan bir şehirdir. Liman kenti olması nedeniyle sahip olduğu kültürel çeşitlilik İzmir’in tarihi yapılarına yansımış ve şehre kozmopolit bir yapı kazandırmıştır. İzmir gezilecek yerler listelerinin değişmez lokasyonları incelendiğinde de tarihi noktaların büyük ve önemli bir yer kapladığı fark edilebilir. İzmir’de mutlaka görülmesi gereken tarihi noktalardan bazıları şu şekilde sıralanabilir:

Efes Antik Kenti

Efes Antik Kenti

İzmir ve Aydın illeri sınırında bulunan Selçuk, İzmir’in en önemli tarihi noktalarından bazılarını barındıran şirin bir ilçedir. Selçuk yalnızca Türkiye’nin değil dünyanın da tarihi anlamda en önemli lokasyonları arasında yer alır. Başlı başına bir tarihi yolculuk sunan ilçede Efes Antik Kenti’nin kuruluşu M.Ö. 6000’lı yıllara dek uzanır. Zamanında çok önemli bir liman kenti olan Efes, Cilalı Taş Devri’nin en önemli yerleşimlerindendir. Hristiyanlık için de önemli bir gelişim alanı olduğu bilinen antik kent UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer almakta ve dünyanın yedi harikasından biri olan Artemis Tapınağı’na ev sahipliği yapmaktadır. Efes Antik Kenti’nde Magnesia Kapısı, Odeaon, Herakles Kapısı, Yamaç Evler, Hadrianus Tapınağı, Celcus Kütüphanesi gibi birbirinden etkileyici yapılar ziyaret edilebilir. Efes Antik Kenti gezisi sonrası İzmir’de görülmesi gereken yerler arasında yer alan Ayasuluk Kalesi, Yedi Uyuyanlar ve Meryem Ana Kilisesi de bulunuyor.

Agora

Agora

İzmir’in merkezinde göz alıcı bir tarihi nokta olarak nitelendirilebilen Agora’nın geçmişi M.Ö. 4. yüzyıla uzanıyor. 2022 yılında başlatılan Agora ve Çevresi Koruma Geliştirme ve Yaşatma Projesi ile birlikte gerçekleştirilen kazılar sayesinde şehrin geçmişinin somutlaştığı bölge dikdörtgen bir form planlamasında; ortasında geniş bir avlu bulunuyor ve avlunun etrafında sütunlu galeriler yer alıyor. Konak ilçesinde yer alan bu tarihi yapılar İkiçeşmelik yokuşundan inerken dahi görülebiliyor.

Sığacık Kalesi

Sığacak Kalesi

İzmir’in Seferihisar ilçesinde yer alan ve Citta Slow ilan edildikten sonra her yıl yerli ve yabancı turistin akınına uğramaya başlayan Sığacık, sahip olduğu kale ile de İzmir gezilecek yerler sıralamalarının başlarında yer buluyor. Sığacık Kalesi limana çok yakın bir konumda yer alıyor. Osmanlı İmparatorluğu döneminde 1500’lü yılların başında inşa edildiği günden bu yana kale aktif bir şekilde kullanılıyor. Kaleiçi yerleşimlerinin cazibesi, Pazar günleri Kaleiçi’nde yöresel lezzetlerin çeşitliliği de Sığacık Kalesi’nin İzmir’in en popüler yerlerinden biri olmasını sağlıyor. Sığacık’a gelmişken Teos Antik Kenti’nin de rotaya eklenmesinin unutulmaması öneriliyor.

İzmir’in En Popüler Cazibe Noktaları

İzmir’in En Popüler Cazibe Noktaları

İzmir’in hem merkezinde hem de yakın çevresinde birçok popüler cazibe noktası bulunuyor. İzmir gezilecek yerler listesi yapılırken mutlaka göz önünde bulundurulması gereken destinasyonlardan bazıları şehrin modernizmini, bazıları tarihi zenginliğini, bazıları ise kozmopolit yapısını yansıtıyor.

Tarihi Kemeraltı Çarşısı

Tarihi Kemeraltı Çarşısı

İzmir’in hem tarihi hem de cazibe merkezlerinden biri olan Kemeraltı Çarşısı İzmir gezilerinin olmazsa olmaz duraklarından. Konak ve Çankaya arasında hem bir güzergah olarak gezilebilen hem de alışveriş yapılabilecek sayısız dükkanı buluşturan Kemeraltı Çarşısı İzmir’e özgü lezzetlerin de tadılabileceği bir destinasyon. Çarşının en çok kullanılan girişi ise İzmir’in ikonik yapılarından biri olan Saat Kulesi’nin tam karşısında yer alıyor. Kemeraltı turunun bitmesi ile bir diğer durak olarak Kızlarağası Hanı’nın da unutulmaması gerekiyor.

Alsancak Kordonboyu

Alsancak Kordonboyu

İzmir dendiğinde aklına Alsancak Kordonboyu gelmeyen kişi sayısı oldukça azdır. Uzun sahil yolu, sahilde konumlandırılan balık restoranları, ara sokaklardan gelen eğlence sesleri Alsancak’ı benzersiz bir cazibe noktası haline getiriyor. 7’den 70’e herkesin buluşma noktası olan Alsancak salt Kordonboyu’ndan ibaret değil; Muzaffer İzgü Sokağı, Gazi Kadınlar Sokağı ve elbette Kıbrıs Şehitleri Caddesi genç nüfusun uğrak noktaları arasında yer alıyor.

Foça

Foça

İzmir’in sahil beldelerinden biri olan Foça, plajları ile tanınsa da bu şirin mi şirin ilçe başlı başına bir cazibe noktası olarak kabul ediliyor. İzmir’de gezilecek yerler listesi Foça dahil edilmediğinde eksik kalıyor. Frigya Tepesi, Siren Kayalıkları, Kybele Açık Hava Tapınağı, Athena Tapınağı ve Kozbeyli Köyü Foça gezisini renklendiren noktalardan yalnızca bazıları.

İzmir keşfini eksiksiz yapmak için bu şehirde konaklama sürenizi mümkün olduğunca uzun tutmanızı öneririz. İzmir gezinizin konforunu artırmak için İzmir havalimanı araç kiralama hizmetlerinden yararlanarak bu özgün şehirde özgür keşifler yapabilirsiniz.

Diğer Blog İçeriklerimiz

2024/06/12
En Güzel Uzun Yol Şarkıları
DETAYLAR 
2024/06/11
Uzun Yolda Uyuyakalmamak İçin Yapılacaklar
DETAYLAR 
2024/06/07
2024 Kurban Bayramı’nda Nereye Gidilir?
DETAYLAR 
2024/05/17
Renault Captur Özellikleri Nelerdir?
DETAYLAR 
2024/05/16
Mafsal Nedir? Ne İşe Yarar?
DETAYLAR 
2024/05/15
Kaza Sonrası Yapılması Gerekenler Nelerdir?
DETAYLAR 
2024/05/14
El Konulan Ehliyet Nasıl Geri Alınır?
DETAYLAR 
2024/05/14
Birgi Köyü Nerede? Birgi Köyü Gezisi
DETAYLAR 
2024/04/29
Park Sensörü Arızası Nedir?
DETAYLAR 
2024/04/28
Kalkış Yaparken Araç Neden Titrer?
DETAYLAR 
2024/04/27
Egzoz Manifoldu Nedir?
DETAYLAR 
2024/04/26
Araç Periyodik Bakımı Nedir?
DETAYLAR 
2024/04/25
Arabaya Pasta Cila Nasıl Çekilir?
DETAYLAR 
2024/04/19
Krank Sensörü Nedir? Arızası Nasıl Anlaşılır?
DETAYLAR 
2024/04/18
Volkswagen Caddy Özellikleri Nelerdir?
DETAYLAR 
2024/04/18
Krank Mili Nedir?
DETAYLAR 
2024/04/16
Konya’da Gezilebilecek Yerler
DETAYLAR 
2024/03/29
Ramazan Bayramı’nda İstanbul’da Gezilecek Yerler
DETAYLAR 
2024/03/28
APP Plaka Nedir?
DETAYLAR 
2024/03/28
Katalizör Nedir? Ne İşe Yarar?
DETAYLAR 
2024/03/28
Kia Picanto İncelemesi
DETAYLAR 
2024/03/28
Rize’de Gezilecek Yerler
DETAYLAR 
2024/03/28
Triger Kayışı Ne Zaman Değişir?
DETAYLAR 
2024/03/06
Peugeot 3008 Özellikleri ve İncelemesi
DETAYLAR 
2023/12/01
2024 Yeniden Değerlendirme Oranı | 2024 MTV Hesaplamaları
DETAYLAR 
2023/11/29
2024 Engelli Araç Muafiyeti
DETAYLAR 
2023/11/28
Antifriz Nedir? Nasıl Kullanılır?
DETAYLAR 
2023/11/27
Kış Lastiği Nasıl Seçilir? Nelere Dikkat Edilmelidir?
DETAYLAR 
2023/10/28
Manuel Araç Nasıl Çalıştırılır?
DETAYLAR 
2023/10/26
Şahıs Şirketine Araç Kiralama
DETAYLAR 
2023/10/24
Kiralık Araçta Hasarı Kim Öder?
DETAYLAR 
2023/10/22
Jeep Renegade Özellikleri ve İncelemesi
DETAYLAR 
2023/10/05
Yaya Geçidi Cezası 2023
DETAYLAR 
2023/10/03
Passat Variant Özellikleri ve İncelemesi
DETAYLAR 
2023/10/01
Çocuk Oto Koltuğu Nedir?
DETAYLAR 
2023/09/29
Filo Kiralama Nedir?
DETAYLAR 
2023/09/28
Eylül Deniz Tatili Rotaları
DETAYLAR 
2023/09/01
Renault Megane Özellikleri ve İncelemesi
DETAYLAR 
2023/08/30
2024 Emniyet Şeridi Cezası
DETAYLAR 
2023/08/28
Göcek’te Gezilecek Yerler
DETAYLAR 
2023/08/26
Direksiyon Titremesi Nedir? Neden Direksiyon Titrer?
DETAYLAR 
2023/08/24
Boyasız Araç Güneş Yanığı Nasıl Giderilir?
DETAYLAR 
2023/07/29
Şasi Nedir? Şasi Numarası Nedir?
DETAYLAR 
2023/07/27
Çıkma Parça Nedir? Oto Çıkma Ürün Kullanılır Mı?
DETAYLAR 
2023/07/25
Citroen C Elysee Özellikleri ve İncelemesi
DETAYLAR 
2023/07/23
Assos Neresidir? Gezilecek Yerler Nerelerdir?
DETAYLAR 
2023/07/20
Ek MTV Ödemesi Nedir? 2023 MTV Fiyatları
DETAYLAR 
2023/07/15
Otoban ve Otoyol Hız Sınırları 2024
DETAYLAR 
2023/07/12
ISOFIX Nedir? Ne İşe Yarar?
DETAYLAR 
2023/07/06
Opel Corsa Özellikleri ve İncelemesi
DETAYLAR 
2023/07/03
Ağır Hasar Kaydı Nedir, Nasıl Sorgulanır?
DETAYLAR 
2023/06/26
Erzurum’da Gezilecek Yerler
DETAYLAR 
2023/05/25
Cam Filmi Yasak Mı? Cam Filmi Cezası Ne Kadar?
DETAYLAR 
2023/05/25
Çekme Belgeli Araç Nedir? Nasıl Trafiğe Çıkarılır?
DETAYLAR 
2023/05/25
Trafikte Geçiş Üstünlüğü Olan Araçlar Hangileridir?
DETAYLAR 
2023/05/25
Renault Zoe Özellikleri ve İncelemesi
DETAYLAR 
2023/05/25
Gelibolu’da Gezilecek Yerler
DETAYLAR 
2023/05/23
Plaka Renkleri ve Anlamları Nelerdir?
DETAYLAR 
2023/05/23
2024 Otoyol ve Köprü Geçiş Ücreti
DETAYLAR 
2023/05/23
Lastik Hava Basıncı Ne Kadar Olmalıdır?
DETAYLAR 
2023/05/23
Dacia Sandero Özellikleri ve İncelemesi
DETAYLAR 
2023/03/31
Plaka Nasıl Değiştirilir? 2024 Plaka Değiştirme Ücretleri
DETAYLAR 
2023/03/31
Otomatik Vites Ehliyeti Nedir? Nasıl Alınır?
DETAYLAR 
2023/03/31
Kia Sorento Özellikleri ve İncelemesi
DETAYLAR 
2023/03/31
Buji Nedir, Ne İşe Yarar? Arıza Belirtileri Nelerdir?
DETAYLAR 
2023/03/31
Beyoğlu’nda Gezilecek Yerler
DETAYLAR 
2023/03/08
Retarder Nedir, Ne İşe Yarar?
DETAYLAR 
2023/02/28
Peugeot 301 Özellikleri ve İncelemesi
DETAYLAR 
2023/02/23
2024 Sürücü Kursu ve Ehliyet Harç Ücretleri
DETAYLAR 
2023/02/08
Araç Neden Yağ Yakar, Nasıl Önlenir?
DETAYLAR 
2023/02/06
14 Şubat Sevgililer Gününde Gezilecek Yerler
DETAYLAR 
2023/01/30
2024 Trafik Cezaları Fiyatları Ne Kadar Oldu?
DETAYLAR 
2023/01/30
Volkswagen Caddy Özellikleri ve İncelemesi
DETAYLAR 
2023/01/30
ECO Mod Nedir, Nasıl Çalışır?
DETAYLAR 
2023/01/30
TRAMER Kaydı Nedir? Nasıl Sorgulanır?
DETAYLAR 
2023/01/30
Sapanca’da Gezilecek Yerler
DETAYLAR 
2023/01/04
Sarıyer’de Gezilecek ve Görülecek Yerler
DETAYLAR 
2023/01/04
Sandık Motor Nedir? Ne İşe Yarar?
DETAYLAR 
2023/01/04
En Az Yakıt Tüketen Arabalar
DETAYLAR 
2023/01/04
Audi Q3 Özellikleri ve İncelemesi
DETAYLAR 
2023/01/04
Araba Direksiyonu Sağda Olan Ülkeler
DETAYLAR 
2022/11/28
İkame Araç Nedir? Hangi Durumlarda İkame Araç Alınabilir?
DETAYLAR 
2022/11/28
Podye Nedir? Araç Podyesi Nerededir ve Nasıl Kontrol Edilir?
DETAYLAR 
2022/11/28
Şarj Dinamosu Nedir? Ne İşe Yarar?
DETAYLAR 
2022/11/28
Varex Egzoz Nedir? Varex Egzoz Nasıl Çalışır?
DETAYLAR 
2022/11/28
Volvo XC60 Özellikleri ve İncelemesi
DETAYLAR 
2022/10/21
Araba Nasıl Park Edilir? Araba Park Etme Teknikleri
DETAYLAR 
2022/10/21
Araç Lastikleri Ne Zaman Değiştirilmelidir?
DETAYLAR 
2022/10/21
Ehliyet Numarası Nerede Yazıyor?
DETAYLAR 
2022/10/21
Ford Focus Özellikleri ve İncelemesi
DETAYLAR 
2022/10/21
Kadıköy Gezilecek Yerler
DETAYLAR 
2022/09/29
Ford Kuga Özellikleri ve İncelemesi
DETAYLAR 
2022/09/29
2024 Muayenesiz Araç Kullanma Cezası
DETAYLAR 
2022/09/29
Türkiye’de En İyi Kamp Alanlar
DETAYLAR 
2022/09/29
Uzun Yola Çıkmadan Önce Yapılması Gerekenler
DETAYLAR 
2022/09/29
Ülkelerin Plaka Kodları Nelerdir?
DETAYLAR 
2022/08/26
Turbo Nedir ve Nasıl Çalışır?
DETAYLAR 
2022/08/26
Toyota Corolla Özellikleri ve İncelemesi
DETAYLAR 
2022/08/26
Sakarya Gezilecek Yerler
DETAYLAR 
2022/08/23
Araç Neden Hararet Yapar
DETAYLAR 
RentGo Giriş Yap GİRİŞ YAP
ANASAYFA ARAÇLAR KAMPANYALAR OFİSLERİMİZ HAKKIMIZDA KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI
Müşteri Aydınlatma Metni Çerez Politikası Potansiyel Müşteri Aydınlatma Metni İlgili Kişi Başvuru Formu
BAYİLİK BAŞVURU FORMU İLETİŞİM

Ön ödemeli rezervasyonlar rezervasyon saatinden 24 saat evveline kadar hiçbir ücret kesintisi olmadan iptal edilebilir.

Rezervasyon saatine 24 saatten az bir zaman kalmışsa ve iptal edilmek isteniyorsa toplam kiralamanın ilk gün bedeli iade edilmez.

Bu durumda rezervasyon kira günü bir gün ise iade yapılmaz.

Bu sayfada yer alan güvenlik ve gizlilik kuralları;

1- Gizlilik

M.N.B OTO KİRALAMA VE NAK.TİC.AŞ  kullanıcılarımızın bilgilerinin güvenliği ve bütünlüğüne önem vermektedir.

2-Topladığımız Bilgiler

M.N.B OTO KİRALAMA VE NAK.TİC.AŞ,  site kullanıcılarından kişilere ait bireysel tanımlayıcı niteliği taşıyan bilgileri toplayabilir. Bu tanım kapsamına girenler: “Servis veya ürün siparişinde kullanılan online formlar ve kullanıcılardan girmeleri istenilen site bünyesindeki diğer form ve uygulamalardır.”
M.N.B OTO KİRALAMA VE NAK.TİC.AŞ,  kullanıcıların sitenin hangi sayfalarına daha çok ilgi gösterdikleri , hangi servislerin daha çok dikkat çektiğine ilişkin bilgiler gibi konularda, kullanıcılarından Web Sitesini nasıl kullandıklarına dair bilgi toplayabilir. Aynı zamanda sitenin kullanıcılar tarafından nasıl kullanıldığına dair gözlem yapabilmek adına “çerez (cookie)”ler kullanabilir. Çerez (cookie), web sunucuları tarafından kullanılan, kişisel veya dizüstü bilgisayarlara yerleştirilerek, kullanıcıların mevcut siteyi yendiden ziyaret etmesi halinde kullanıcıyı tanımlayabilmek adına kullanılan yazılım türüdür.
Kullanıcılardan toplanan bu bilgiler bireysel veya bireysel bilgiler ile alakalı bir takım başka bilgiler de olabilmektedir.

3- Toplanılan Bilgilerin Paylaşılması ve Açıklanması

M.N.B OTO KİRALAMA VE NAK.TİC.AŞ, kullanıcılarından topladığı bilgileri yukarıda bahsi geçen amaçlar için diğer güvenilir çözüm ortaklarıyla paylaşabilir. Ayrıca M.N.B OTO KİRALAMA VE NAK.TİC.AŞ  kullanıcılarımızdan topladığımız bilgilere dayanan bir takım bireysel niteliği olmayan bilgileri yatırımcılarına ve potansiyel ortaklarına açıklayabilir ve kullanıcılarından topladığı bilgileri şirket yapısındaki herhangi bir değişiklik sonucu ortaya çıkabilecek satış, devir-teslim işlemlerinde transfer edebilir.

4- Güncelleme

Bu sitede yer alan GİZLİLİK POLİTİKASI VE İLKELERİ  M.N.B OTO KİRALAMA VE NAK.TİC.AŞ  tarafından gerekli görüldüğü şartlarda değiştirilebilir. Yayımlamakta olduğumuz gizlilik ile ilgili bildiriye aykırı davranışları ve sorularınız ile ilgili lütfen [email protected] adresine ulaşınız.