Rentgo

Uzun Süreli Oto Kiralamanın Avantajları


İş hayatına başlayan çoğu kişinin öncelikli amacı araba almaktır. Peki araba satın almak almak gerçekten mantıklı mı? Herkes ayağını yerden kesecek güzel bir otomobile sahip olmak ister. Ancak ayağınızı yerden kesmenin tek çözümü otomobil satın almak değildir. Onca borca girip satın aldığınız otomobilinizin çıkardığı masraflar git gide belinizi büker. Kaskosu, trafik sigortası, yağı, bakımı derken, bir aracın benzin hariç masrafları da en az benzin kadar yüklü hale geliyor. Bu masraflardan kurtulmak için hiç uzun süreli otomobil kiralama alternatifini düşündünüz mü?

 

Uzun Süreli Oto Kiralamanın Avantajları

 

Ulaşıma ihtiyacımız elbette var. Ancak bunun tek çözümü otomobil satın almak değil. Uzun süreli araç kiralamak da bir alternatif olabilir... Türkiye`de uzun süreli araç kiralama işi epey yaygınlaşmış durumda. Günlük bazda düşündüğünüzde kiralamak, satın almaktan epey pahalı görünüyor. Ancak uzun süreli, örneğin yıllık araç kiralamalarında rakamlar epey değişiyor.

 

Uzun Süreli Oto Kiralamanın Avantajları

 

Araç kiralamanın en önemli avantajı araçların bakımını firmanın yapıyor olması. Dolayısıyla bakım için ekstra para ödemiyorsunuz. Üstelik bakım süresi bir günü geçerse yedek araç imkanına da sahip oluyorsunuz. Vergi, kasko, pul gibi işlerle de asla uğraşmıyorsunuz. Araç kiralayarak bürokratik işlemlerle zaman kaybetmeye son verebilirsiniz.

Top