Rentgo

Ramazan Kampanyaları Zaman Kazandırıyor


Bu yıl da Ramazan geldi, ucuz uçak bileti kampanyaları başladı. Tüm uçuş firmaları hemen hemen her şehre özel indirimler başlattı. Ucuz uçak bileti fırsatı sunan şirketler Ramazan ayı süresince seyahat edecek vatandaşa hem zamandan hem de paradan tasarruf ettiriyor.

 

Ramazan Kampanyaları Zaman Kazandırıyor

 

Ucuz uçak bileti kampanyalarının başlaması kiralık araç firmalarının da temposunu arttırdı. Öyle ki; seyahatini uçakla yapan vatandaş gittiği şehirde muhakkak araç kiralıyor. Araç kiralama şirketlerinden alınan verilere göre Ramazan ayının başlamasıyla birlikte Türkiye`de kiralanan araba sayılarında artış gözleniyor.

Yetkililerden alınan bilgilere göre; özellikle büyük şehirlerde kiralık otomobil şirketlerinin yoğunluk hacmi her yıl Ramazan ayında artış gösteriyor. Ramazan ayının yaz aylarına denk gelmesiyle seyahatlerin arttığını ifade eden yetkililer bunun da turizm şirketlerinin yanı sıra rent a car firmalarına yoğunluk olarak yansığını dile getiriyor.

 

Ramazan Kampanyaları Zaman Kazandırıyor

 

Türkiye`de erken rezervasyonun toplam rezervasyonlardaki payı her yıl biraz daha artıyor. Özellikle erken rezervasyona getirililen sigorta sistemiyle de vatandaş artık korkmadan tatil planını kıştan bile yapabiliyor. Otel ve uçak rezervasyonunu erkenden yaptıranlar oto kiralama işini de unutmuyor. Gittiği şehirde son anda arabasız kalmamak için araç kiralama firmalarını da bir kaç ay öncesinden arayıp randevu alıyorlar. 

 

79 TL`den başlayan fırsatlarla son model ford fiesta kiralamak veya bilgi almak için 444 4 061 no`lu hattı arayabilirsiniz.

Top