Rentgo

MARKAMIZI ÖVMÜYORUZ, SİZİ BİLGİLENDİRİYORUZ!


 

“Neden araç kiralayayım ki? “ demeyin.

 

Günümüz, araç satmanın zor olduğu kadar almanında zor olduğu bir dönem. Araç fiyatlarının 5-6 yıl öncesiyle bu zamandaki farkı gayet açık ve nettir. Araç kiralamak ise insanlara daha huzurlu bir yaşam ve yolculuk sunmaktadır.

Her gün aynı yemeği yemekten sıkıldığımız gibi uzun süre aynı aracı kullanmaktan da sıkılabiliriz. Araç kiralama yöntemiyle hem hayalinizdeki araçlara binmiş olursunuz, hem de istediğiniz zaman düşük maaliyete araba değitirmiş gibi hissedebilirsiniz.

Bindiğiniz aracın vergisinin, ÖTV’ sinin sigorta borcunun olmadığını düşünün. Sadece yakıtınıza ek olarak bir miktar daha ücret ödeyerek hem farklı farklı araçlarda sürüş keyfi hemde dertsiz tasasız yolculuk yaptığınızı farkedeceksiniz.

RentGo’ dan kiralayacağınız tüm araçlar değerli müşterilerimizin memnuniyeti açısından tertemiz ve problemi olmadan teslim edilmektedir. Araç kiralarken müşterisinin cebini düşünen RentGo Araç Kiralama Şirketleri, 1989 yılında Ford bayiliği alarak otomotiv sektörüne atılan Tunalar Otomotiv’ in bünyesinde bulunmaktadır. Şirketimizin temelleri 1918 yılında atılmış olup köklü bir şirkettir.

 

Unutmayın! Masrafsız, dertsiz yolculuk yapmak için RentGo gibi güvenilir şirketler tercih edilir.

Top