Rentgo

Makyajlı Focus 2015`de Yollarda


1998` de üretimine başlanan kompakt sınıfın en çok sevilen modellerinden biri olan Ford Focus, dünyada12 milyon adet üzerindeki toplam satış rakamına ulaşmıştır. Dünya genelinde her 90 saniyede bir tane üretilen Focus, 2015` de makyajlı yüzü ile yollarda boy gösterecek.

 

 

Yeni dış tasarımı ile daha spor bir görünüm kazanan Focus`a yeni eklenen Glase Mavi renk seçeneği ile de yollara renk katmaya geliyor. Makyajlı Focus yeni iç mekanı, yeni multimedya sistemi SYNC 2, renkli dokunmatik ekranı,  navigasyon gibi yenilikleri ile tüketicilere sunulacak. 

Makyajlı Focus 2015`de Yollarda

 

Oldukça zengin motor çeşitliliği sunan yeni focus, 1.5 EcoBoost benzinli motor, 1.5 TDCi dizel motor Ödüllü 1.0 EcoBoost motor, 1.0 EcoBoost motor, 1.5 ECOnetic dizel motor, 1.6 TDCi dizel manuel şanzımanlı motor 2.0 TDCi dizel motor,1.6 TI-VCT benzinli motor ile görücüye çıkıyor.

 

İç mekanda, Focus kullanıcılarına şaşırtacak değişimler sunan Yeni Focus` tamamen yeni görüntüsü ile havalandırma kontrolleri, hoş aydınlatmalar ile kullanımı kolaylaştırıyor.

 

Makyajlı Focus 2015`de Yollarda

 

Düzleşmeye başlayan orta konsol a vites kolu yer alıyor. Üç kollu yapıdaki direksiyon, spor gösterge panelleri ve bu iki panel arasında yer alan renkli bir bilgi ekranı ve Sade yazı tipine sahip göstergelerin mavi ibreleri aracı oldukça spor gösteriyor. 

 

 

Makyajlı Focus 2015`de Yollarda

 

Segmentine göre oldukça geniş iç mekan sunan Yeni Focus` un arka koltuk diz mesafesi ise oldukça yeterli. Ülkemizde Avrupa ile birlikte piyasaya sunulucak olan makyajlı Ford Focus`un 2015`in ilk aylarında yollarda olması bekleniyor.   55-60.000 TL`den başlayan fiyatlarla piyasaya sürülmesi beklenen Yeni Focus, başarısını devam ettirecek gibi görünüyor.

Top