Rentgo

Makyajlanan Ford Fiesta Yollarda!


2014 Ford Fiesta, makyajlı yeni modeliyle görücüye çıktı. 34.000 TL den başlayan fiyatla piyasaya sürülen yeni Fiesta yeni görünümü ile büyük beğeni topladı. Yakıt tasarrufu açısından rakiplerinin bir adım önünde olan Fiesta`nın satış grafiği her geçen gün yükseliyor. Trend, Trend X, Titanium gibi 3 farklı donanım seçeneği sunan Ford Fiesta güvenli ve özel tasarımının yanı sıra, yüksek sürüş keyfini sizlere yaşatıyor. Kaslı dış yapısı ve sportif görünümü sayesinde rakiplerinin arasından sıyrılıyor.

 Makyajlanan Ford Fiesta Yollarda!

 

Yeni Fiesta teknolojik devrimleri de beraberinde getirdi. Aktif şehir içi güvenlik sistemi ile güvenli bir sürüş gerçekleştirebilirsiniz. Küçük ve orta çaplı kazaların aracı çok fazla etkilenmediğini yapılan testler de ortaya koyuyor.

 

 

Makyajlı Fiesta` ya yeni eklenen FORD SYNC özelliği ile, araç içerisinde elinize kullanmadan ses ile bir çok komut verebilir ve araç içinde telefon görüşmelerinizi yapabilirsiniz. Bluetooth özeliği sayesinden telefon ve bilgisayarınızı arabanıza kablosuz bağlantı sağlayabilirsiniz.

 

 Makyajlanan Ford Fiesta Yollarda!

 

Hız limitlerinin de ayarlanabildiği yeni Fiesta ile birlikte kişiye özel hız limitleri belirleyebilirsiniz. Bu özelliğin aktif hale gelmesi ile birlikte belirlediğiniz hız limitinin üstüne isteseniz de çıkamıyorsunuz. Ford rakiplerine fark yaratmayı hedeflemiş ve araçta güvenlik teknolojileri üzerine yoğunlaştığını ve bunda da başarılı olduğunu söyleyebiliriz.

 

Makyajlanan Ford Fiesta Yollarda!

 

Anahtarsız giriş sistemi de eklenen bir diğer özellik olarak göze çarpıyor. Yapılan son değişiklikler ile birlikte Pazar payını artırmayı hedefleyen Ford, bunu başarmak için emin adımlarla ilerliyor.

 

Makyajlanan Ford Fiesta Yollarda!

 

Makyajlı Fiesta`yı piyasaya sürdükten sonra satışlarda sağladığı yüksek Pazar payı ile rakiplerine kıyasla emin adımla ilerliyor.

 

Top