Rentgo

Hızlı ve Öfkeli 8 Filminde Şok Eden Olay


Hızlı ve Öfkeli’nin yeni çıkacak filminde hayran kitlesini ikiye ayıracak şok eden olay.

 

Araba tutkusunun ön planda tutulduğu ve izleyicilerin modifiye tutkusunu kabartan film serisi Hızlı ve Öfkeli serisinin son filmi Hızlı ve Öfkeli 8’ in ilk teaseri geçtiğimiz ay yayınlanmıştı.

 

Teaserda geçen olaylar çerçevesinde başrolde yer alan ve izleyiciler tarafından çok sevilen Dominic Toretto, ailesine karşı savaşacak.Dominic Toretto’ nun ailesinin karşısına geçmesinin yanı sıra, daha önce izlediğimiz Hızlı ve Öfkeli 7 filminde Jason Statham’ ın canlandırdığı karakter Shaw, aileye giriyor. İzleyicilerini ve hayranlarını şoke eden bu olayın perde arkasını ise bir dahaki teaserında yada beyaz perdede göreceğiz.

 

İzleyicilerin Hızlı ve Öfkeli’ nin bu filmine kadar, hep iyi tarafı tutması bu filmle birlikte bozulacak gibi. Dominic Toretto ve ailesinin karşı karıya geleceği bu filmde, izleyicilerin Dominic Toretto hayranı izleyicileri ve ailesine ihanet ettiği gerekçesiyle aile tarafını tutan izleyiciler olarak ikiye ayrılacak gibi gözüküyor.

 

Filmin orijinal adı olan Fast and Furious, teaser videosunda da gördüğümüz gibi bu filmde The Fate of the Furious olarak karşımıza çıkıyor.

 

Hızlı ve Öfkeli 8, alışık olduğumuz gibi yine Nisan ayında gösterime girecek. 17 Nisan 2017’ de beyaz perdede olacak olan film hayranları tarafından büyük sabırsızlıkla beklenmekte.

Top