Rentgo

Autoshow 2014


Otomobil severlerin merakla beklediği Autoshow Fuarı`nın, Otomotiv Distribütörleri Derneği`nin kararı doğrultusunda 30 Ekim - 9 Kasım 2014 tarihleri arasında Tüyap Fuar Merkezinde yapılmasına karar verildi. Merakla beklenen fuara 2012 yılından daha çok ziyaretçinin gelmesi bekleniyor.
 
Autoshow 2014
 
Otomotiv Distribütörleri Derneği, 1990`lı yıllardan itibaren otomotiv sektörünün Türkiye`deki katma değerini artıracak çalışmaları destekleyerek, Türkiye için önemli bir misyonu yerine getiriyor.
 
 
ODD bu misyon için bugüne kadar 1 milyon 600 bin metrekare alanda, 7.3 milyonu aşan ziyaretçiyi otomobil markalarıyla buluşturdu. 2 yılda bir düzenlenen, en son 2012 yılında Tüyap`ta düzenlenen fuar, "Sektörün Güç Gösterisi" sloganıyla görücüye çıkmıştı.
 
 
Bu slogana yakışır şekilde 43 markanın 450`ye yakın modeli bir arada sergilenmiş, toplamda 4 markanın dünya, 1 markanın Avrupa ve 31 markanın Türkiye tanıtımı gerçekleştirilmişti.
 
Autoshow 2014
 
 
Toplamda  12 salonda 50 bin metrekare alanda düzenlenen, firmaların gövde gösterini haline gelen fuar otomobil tutkunlarının yoğun ilgisini çekmiş ve toplamda  576 bin 303 kişi fuarı ziyaret etmişti.
 
Autoshow 2014
 
İstanbul Autoshow otomobil severlerin ilgi ile bekledikleri ve merak ettikleri, tüm otomobil markalarını aynı anda yakında inceleyebildikleri, otomobillere dokunabildikleri; tutkunu oldukları markalar hakkında bilgi alabildikleri araba severler için çok önemli bir buluşma noktası.
 
Autoshow 2014
 
 
 
Fuar aynı zamanda otomotiv sektörünün mensuplarını aynı çatı altında bir araya getirerek ve firmaların müşterilerini ağırlayabildikleri, kişilerle birebir iletişim kurabildikleri eşsiz bir ortam yaratıyor.
 
Autoshow 2014
 
 
 
Top