Rentgo

Trabzon Araç Kiralama | Rent Go

Anasayfa > Araç Kiralama > Trabzon Araç Kiralama | Rent Go

Ofis Adresi: Kemerkaya Mah. Gazipaşa Cad.  Razi Aksu İşhanı No:5 Ortahisar-Trabzon

 

Telefon Numarası: 0462 372 61 61

 

Cep Tel:  0505 157 54 45 

 

E-Posta : [email protected]

 

Çalışma Saatleri: 08.30 - 19.00

 

Trabzon’da Gezilecek Yerler

Trabzon Kalesi: Osmanlı Devleti’nden kalma tarihi eser olan Trabzon Kalesi, bazı surlarıyla günümüze kadar ulaşmıştır. Hem yemyeşil ormanları hem de masmavi denizi seyretme imkanı bulabileceğiniz bu tarihi kaleyi gezi listenize mutlaka almalısınız.
 

Trabzon Ayasofya Müzesi: Trabzon Ayasofya müzesi, 1200’lü yıllarda kilise olarak yapılıp, günümüzde müzeye dönüştürülen muhteşem bir tarihi yapıdır. Trabzon’a geldiğinizde bu tarihi mekanı mutlaka ziyaret etmelisiniz.
 

Sümela Manastırı: Yalnızca Trabzon’un değil ülkemizin de en önemli tarihi eserlerinden biri olan Sümela Manastırı, zorlu bir nokta da olsa da Trabzon’da gezilecek yerler arasında yer almaktadır. Muhteşem manzarası ile karşılaştığınız anda iyi ki buraya geldim diyeceksiniz. 
 

Uzungöl: Doğa ile iç içe, oksijenin bol olduğu, yeşilin tüm tonlarının harmanlandığı ve muhteşem manzaralara ev sahipliği yapan Uzungöl, ziyaret etmeniz gereken bambaşka bir adres.
 

Altındere Vadisi: Altındere Vadisi dik yamaçlara sahip, sert akan suları ile yemyeşil bir doğa harikası olarak Trabzon’da ziyaretçi akınına uğrayan yerlerden birisi. Altındere Vadisi’ni de mutlaka gezi listenize almalısınız.
 

Trabzon Yaylaları:Trabzon’da sizlere tavsiye edebileceğimiz Şekersu, Haldizen, Lapazan ve Garester yaylalarını mutlaka ziyaret etmelisiniz. 
  

Çal Mağarası: Günümüzdeki halini tam 8 milyon yılda aldığı düşünülen Çal mağarası, dünyanın en uzun ikinci mağarası olarak Trabzon’da bulunuyor.  Yürüyüş yolunun hemen altında zaman zaman seviyesi artan bir su yolu ile Çal Mağarası sinüziti tedavi eden bir özeliğe de sahip. Tüm bu özellikleri gözlemleyebileceğiniz Çal Mağarası’nı ziyaret etmeden dönmemelisiniz.

 

Trabzon Boztepe: Trabzon’un en yüksek noktası neresidir? Cevap, Boztepe. Yani Trabzon’un çatısı olan Boztepe. Trabzon’a geldiğinizde teleferik ile çıkacağınız Boztepe’de muhteşem bir kahvaltı yapabilir, manzaranın keyfini sürebilirsiniz.
 

 

 

 

 

Top