Rentgo

Kadıköy Bağdat Caddesi Araç Kiralama | Rent Go

Anasayfa > Araç Kiralama > Kadıköy Bağdat Caddesi Araç Kiralama | Rent Go

 

Rent Go Kadıköy Bağdat Caddesi Şehir Ofisi

 

 

Araba kiralama hizmetinden yararlanıp İstanbul’da ya da kentin komşu şehirlerinde dilediğiniz gibi gezebilirsiniz. Rent Go Kadıköy Bağdat Şehir Ofisi, ihtiyacınıza uygun otomobili size sunmaya hazır.

 

Ofis Adresi: Fenerbahçe Mahallesi, Bağdat Caddesi, Hisar Apartmanı, no: 162/A/5 Kadıköy

Rent Go Kadıköy Bağdat Caddesi Ofisi’ne Nasıl Gidilir?

Rent Go Bağdat Caddesi Şehir Ofisi, Selamiçeşme ışıklar ve Dünya Göz Hastanesi’nin ortasında, sol tarafta yer alıyor. Bağdat Caddesi tek yön olduğundan eğer Kadıköy merkez yönünden geliyorsanız Turgut Özal Bulvarı’nı, diğer yönden geliyorsanız Bağdat Caddesi’ni kullanmalısınız.


Telefon Numarası: 0216 359 30 29 / 0506 156 76 16

 

E-Posta : [email protected]


Çalışma Saatleri: 09.00 - 19.00

 

İstanbul Yol Durumu

İstanbul’da özellikle sabah ve iş çıkışı saatlerinde oldukça yoğun bir trafik oluyor. Eğer köprüleri kullanmak istiyorsanız köprü giriş ve çıkış yollarında trafiğe takılmamak için yolculuğunuzu bu saatler dışında yapmanızda yarar var. Köprüler dışında, E100 kara yolunun bağlantılı olduğu Avrasya Tüneli karşı yakaya geçmek için trafiksiz bir seçenek.


Çevre İller

Mesafe

Yolculuk Süresi

İstanbul-İzmit

110 km

120 dk

İstanbul-Bursa

161 km

140 dk

İstanbul-Tekirdağ

164 km

140 dk

 


 

İstanbul Rehberi

Tarih ile büyüleyici manzaraları buluşturan İstanbul’da gezecek, görecek çok şey var. Şehrin neresinde olursanız olun keşfedecek bir şeyin karşınıza çıkacağı İstanbul’da biraz eğlenmek isterseniz Rent Go araba kiralama hizmetinden yararlandıktan sonra Bağdat Caddesi’ndeki kafelere gidebilirsiniz.

İstanbul’da alışveriş için Taksim ya da Kadıköy’ün ara sokaklarını gezebilir, geleneksel alışveriş deneyimini hissetmek için Eminönü’nde Mısır Çarşısı’na gidebilirsiniz.

 

İstanbul’da Gezilecek Yerler


Kuzguncuk ve Çengelköy: Tarihi Osmanlı evleriyle ve samimi atmosferiyle pek çok diziye set olmuş bir semt Kuzguncuk. Üsküdar ve Beylerbeyi arasında bulunan bu semtin sokaklarını keşfetmenin yanı sıra kafeler ve pastanelerde lezzetli yiyeceklerin tadına da bakabilirsiniz. Çengelköy ise hoş manzarası ile sizi büyülemeye hazır. Bağdat Caddesi ve Kuzguncuk arası yaklaşık 10 kilometre.

Sultanahmet: İstanbul’un pek çok tarihi mimari yapısını barındıran Sultanahmet’te Ayasofya Müzesi, Topkapı Sarayı, Yerebatan Sarnıcı, Arkeoloji Müzesi, Sultanahmet Camii ve Gülhane Parkı gezmeniz gereken yerler arasında yer alıyor. Çengelköy ile Sultanahmet arası yaklaşık 16 kilometre.


Eyüpsultan: Eyüpsultan hem tarihi hem de manzarasıyla ünlü bir ilçe. Pierre Loti Tepesi’nde çay içip muhteşem Haliç manzarasını izleyebilir ya da Eyüp Sultan Camii’ni ziyaret edebilirsiniz. Bu arada tema park Vialand ve Miniatürk de Eyüpsultan’da bulunan ve eğlenmenize olanak tanıyan noktalar. Sultanahmet ile Eyüp arasındaki mesafe ise yaklaşık olarak 27 kilometre.

 

İstanbul’da Ne Yenir?


Balık-ekmek: Eminönü sahilinde küçük teknelerde yiyebileceğiniz ızgarada pişirilip ekmeğin arasına koyulan balık semtin en ünlü yiyeceği.


Köfte: Sultanahmet’in meşhur köftesini yemek için biraz sıra beklemeniz gerekebilir ama buna değiyor.


Börek: Peynirli, kıymalı, patatesli… Sarıyer’in çıtır çıtır börekleri günün hangi saatinde olursa olsun leziz.


Yoğurt: Kanlıca manzarasına karşı yiyebileceğiniz yoğurtlar, isteğinize göre bal, reçel, pudra şekeri gibi tatlarla zenginleştiriliyor ve unutulmaz bir lezzet ortaya çıkıyor.

 
Top