Rentgo

İzmir Araç Kiralama | Rent Go


Anasayfa > Araç Kiralama > İzmir Araç Kiralama | Rent Go


IZMIREge Bölgesi'nin incisi İzmir şehrini keşfederken sakın zamanınızı çöpe atmayın. İzmir araç kiralama siz saygıdeğer müşterilerimize verdiği hizmetlerle günden güne daha da güçlenmek için çalışıyor. Deneyimli ekip arkadaşlarımız yaşayabileceğiniz her türlü olası sorunda sizin yanınızda ve arkanızda.

 

Geniş model yelpazemiz sayesinde her türlü araç tipine istediğiniz süre boyunca sahip olabilir istediğiniz deneyimi özgürce yaşayabilirsiniz. Kasko ve sigorta derdi olmadan sürüş keyfi yaşayabilir istediğiniz yere zamanında ulaşabilirsiniz. Özellikle iş seyahatlerinizde zamanınızın çok kıymetli olduğunun farkındayız. Sakın toplu taşıma araçlarının ya da taksilerin zorluklarıyla uğraşmaya çalışmayın kiralayacağınız modern ve güvenli modellerimizle gitmek istediğiniz yere zamanınızı ve enerjinizi boşa harcamadan ulaşabilirsiniz.

 

İş mülakatlarınıza, toplantılarınıza veya iş görüşmelerinize dinamik ve stressiz katılabilmeniz için İzmir araç kiralama sunduğu hizmetlerle sizi yalnız bırakmamaktan gurur duymaktadır. İşiniz yanı sıra ailenizle yapacağınız gezilerde özellikle bolca tatil yeri de bulunan bu şehirde kaliteli ve keyifli zaman geçirebilmeniz için araçlarımız büyük kolaylık ve konfor sağlamaktadır. Çeşme, Urla, Foça, Seferihisar, Bergama, Selçuk, Özdere gibi müthiş doğa manzaraları ile bezenmiş tatil beldelerini gezerken ulaşım ve bagaj ya da eşya taşımak gibi dertleriniz olmasın.

 

Sevdiklerinizle kaliteli ve verimli zaman geçirebilmeniz için yapacağınız tek şey aracınıza binip gezip gördüğünüz yerlerde güzel anılar biriktirmek olsun. İzmir araç kiralama ulaşım hakkındaki tüm problemlerinizi çözmek için sizinle ve her zaman arkanızda.

 

Rent Go İzmir Havaalanı Ofis Telefonu: tel:0232 273 70 99 / 77 99

 

İzmir’de Gezilecek Yerler

Yolu İzmir’e düşen insanlar gezmek için birçok alternatif bulabilirler. İzmir’de gezilecek yerler konusunda bilgi sahibi olmak isteyenlere için önerilen yerleri şu şekilde sıralayabiliriz:

-Efes Antik Kenti:

Her yıl dünyanın değişik yerlerinden binlerce insanın ziyaret ettiği Efes Antik Kenti, dünyadaki sayılı antik yerleşim alanları arasında yer alır. İzmir’in Selçuk ilçesinde bulunan Efes’i İzmir’de gezilecek yerler arasında ilk sırada sayabiliriz.

-Teos Antik Kenti:

İzmir’i gezmeyi düşünen insanlar için önereceğimiz ikinci yer yine bir antik kent olan Teos’tur. Dionysos’un oğlu Athames’in kurduğu Teos Antik kenti, Hellenistik ve Roma dönemine ait sağlam kalıntılar barındırmaktadır. Kent, İzmir’in Seferihisar ilçesindeki Sığacık beldesinde yer alır.

-Kemeraltı Çarşısı:

İzmir’de gezilecek yerler arasında atlanmaması gereken yerlerden birisi de tarihi Kemeraltı Çarşısı’dır. Alışveriş yapmayı düşünen insanlar için onlarca hediyelik eşya dükkânının bulunduğu Kemeraltı Çarşısı, Konak’ta bulunmaktadır.

-Meryem Ana Kilisesi:

Efes’te yer alan Meryem Ana Kilisesi, her yıl binlerce Ortodoks Rumların ziyaret ettiği tarihi alanlardan biridir. Rivayete göre Meryem Ana bu kilisede yaşamıştır. İzmir’i gezenlerin atlamaması gereken önemli turistik yerlerden biridir.

-Kuş Cenneti:

İzmir’in Çiğli ilçesinde bulunan Kuş Cenneti, bir doğa güzelliği olarak ziyaretçilerini bekliyor. SİT alanı olarak ilan edilen Kuş Cenneti, İzmir gezinizi süsleyeceğiniz harika bir yer. Ziyaretçilerin, bisiklet turu ile bu bölgeyi baştanbaşa gezmesine de olanak sağlanmış.

Buraya kadar anlattıklarımızla sınırlı olmayan İzmir’in görülmesi gereken önemli mekanları arasında daha birçok yer sayılabilir. Doğa güzellikleri arasında gösterilen Garip Adası, Nebiler Şelalesi, Bornova’da yer alan Homeros Vadisi, Buca Göleti, Karantina Adası ve Gölcük Yaylası da İzmir’e yolu düşen insanlara mutlaka görmesini önereceğimiz yerler arasındadır.

Bunların dışında buram buram tarih kokan İzmir’de Metropolis Antik Kenti, Myrina Antik Kenti, Belevi Mozolesi, Foça Antik Tiyatrosu, Hadrian Tapınağı, Erythrai Antik Kenti, Tarihi Asansör, Foça Athena Tapınağı, Pergamon, Çeşme Antik Kalesi, Beth İsrael Sinagogu ve St. John Kilisesi de yer almaktadır. İzmir seyahatine keyif katacak olan bu tarihi dokuya sahip olan yerleri de görmenizi öneririz.

İzmir’de gezilecek yerler arasında kaplıcaları da saymadan geçmeyelim. Çeşme, Agamemnon ve Karakoç kaplıcaları ile Çeşme ve Malgaca İçmeleri, şifalı suları ile ziyaretçilerine sağlık vaat ediyor.  Bu güzel İzmir gezinizi Çeşme’deki Paşalimanı Plajı, yine Çeşme’deki Boyalık Koyu ya da Emeksiz Plajı ile süsleyebilirsiniz.

 

 


Top