Rentgo

İstanbul Yenibosna Ofisi Araç Kiralama | Rent Go

Anasayfa > Araç Kiralama > İstanbul Yenibosna Ofisi Araç Kiralama | Rent Go

İstanbul Yenibosna Rent Go Ofisi

Ofis Adresi: Airport Avm Outlet Center Kat:-2 No:2B

Telefon Numarası:  0507 121 61 43 / 0212 465 05 99

E-Posta: [email protected]

Çalışma Saatleri: 08:30 - 22:00

İstanbul Rehberi

İstanbul’un her köşesi sizi ayrı bir hikâyeyle buluşturuyor. Tarihe ve farklı kültürlere yolculuk yapmanızı sağlayan ilçeleriyle İstanbul’da görülmesi gereken çok yer var.

İstanbul’da Gezilecek Yerler

Sultanahmet: Sultanahmet Meydanı’nın çevresinde hem Osmanlı döneminden hem de Bizans döneminden pek çok mimari yapı bulunuyor. Bizans’tan kalma Yerebatan Sarnıcı ve Osmanlı’nın üzerinde düzenlemeler yaptığı Ayasofya Müzesi; Osmanlı Devleti’ne yüzyıllarca ev olmuş Topkapı Sarayı ve Sultanahmet Camii bölgede görmeniz gereken yerlerden. Gülhane Parkı ve Arkeoloji Müzesi de Sultanahmet Meydanı’na oldukça yakın olan görülmesi gereken noktalar. İstanbul Havalimanı’ndan araba kiralayarak yaklaşık 21 kilometrelik bir yolculuğun ardından Sultanahmet Meydanı’na ulaşabilirsiniz.

Galata ve Karaköy: Galata ve Karaköy, İstanbul’un sevilen ve görülmesi gereken semtleri arasında yer alıyor. Galata Kulesi’nde İstanbul’u panoramik olarak izleyebilir ve Karaköy’ün hoş kafelerinde zaman geçirebilirsiniz. Sultanahmet Meydanı’ndan Galata Kulesi’ne yaklaşık 5 kilometrelik bir sürüşün ardından ulaşabilirsiniz.

Boğaz Semtleri: İstanbul eşittir İstanbul Boğazı manzarası... Şehrin farklı noktalarında bu manzaranın tadını çıkarabilirsiniz. Ortaköy’den başlayabileceğiniz bu tura Arnavutköy, Emirgan, Trabya, Yeniköy gibi noktaları ekleyerek hoş bir rota oluşturabilirsiniz. Karaköy ile Ortaköy arasında yaklaşık 5 kilometrelik bir mesafe bulunuyor.


 

 

 

 

 

Top