Rentgo

Muğla Milas Havalimanı Araç Kiralama | Rent Go

Anasayfa > Araç Kiralama > Havalimanı > Muğla Milas Havalimanı Araç Kiralama | Rent Go

 

Milas-Bodrum Havalimanı

 


Milas-Bodrum Havalimanı Rent Go Ofisi

Yeşil ve mavinin buluşması, etrafınızı saran mandalina kokusu ve masmavi deniz… Vazgeçilmez tatil destinasyonlarından olan Bodrum’da keyifli bir tatil istemek hakkınız. Bodrum Havalimanı Rent Go ofisinden araba kiralayarak Bodrum’u dilediğiniz gibi keşfedebilirsiniz.


Ofis Adresi: Akyol Mahallesi, Merkez Sokak, No:241/C, Milas/Muğla


Nasıl Gidilir?

Milas-Bodrum Havalimanı’ndaki Rent Go; araç kiralama ofislerinin bulunduğu salonda, 9. sırada yer alıyor.


Telefon Numarası: 0505 121 10 05

 

E-Posta : [email protected]


Çalışma Saatleri: 07.00 - 23.00

 

Milas-Bodrum Havalimanı

İç Hatlar Terminali 1998 yılında, Dış Hatlar Terminali 2012 yılında hizmete açılan Bodrum Havalimanı yaz aylarında düzenlenen sezonluk seferlerle birlikte oldukça yoğun oluyor. Havalimanının Bodrum merkezine olan uzaklığı ise yaklaşık 35 kilometre.

 

Milas-Bodrum Havalimanı’ndan Ulaşım

Rent Go araba kiralama hizmeti sayesinde tatilinizi kolaylaştırabilirsiniz. Aracınız sayesinde havalimanından Bodrum merkeze kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Havalimanı ile bağlantısı olan ve Muğla-Bodrum Yolu olarak da bilinen D330’u takip ederek şehir merkezine ulaşmanız mümkün.

 

Bodrum Rehberi

Bodrum’un doğal güzellikleri sizi büyülemek için bekliyor. Doğal güzelliklerin yanında tarihi noktalar da Bodrum’da gezilmesi gereken yerler arasında yer alıyor.

 

Bodrum’da Gezilecek Yerler

Bodrum Merkez: Bodrum Kalesi ve içerisinde bulunan Bodrum Sualtı Arkeoloji Müzesi uğramanız gereken ilk noktalar. Zeki Müren’in kişisel eşyalarının sergilendiği Zeki Müren Sanat Müzesi, Yunan ve Mısır mimarisinin birleştiği Halikarnas Mozolesi ve Bodrum Deniz Müzesi merkezde ziyaret edilmesi gereken yerlerden.


Bitez: Bodrum’un yeşil ve maviyi buluşturan mahallesi Bitez’de mandalina bahçelerini gezebilir ve Bitez Plajı’nda denizin tadını çıkarabilirsiniz. Bodrum merkezden Bitez’e ulaşmak için 6 kilometrelik bir yol katetmeniz gerekiyor.


Dibeklihan Kültür ve Sanat Köyü: Dileklihan’da sergiden konsere farklı pek çok etkinlik düzenleniyor. Sanatsal aktiviteleri oldukça hoş bir atmosferde sizinle buluşturacak bu noktaya Bodrum’a gitmişken mutlaka uğramalısınız. Bitez ile Dibeklihan Kültür ve Sanat Köyü arasındaki uzaklık ise yaklaşık olarak 8 kilometre.


Bodrum Akvaryum Koyu: Türkiye’nin en güzel koylarından biri olarak gösterilen Bodrum Akvaryum Koyu, Gümbet ve Bitez arasında bulunuyor. Berrak suyu nedeniyle “akvaryum” diye anılan bu koy, tekne rotalarının vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Fakat siz Rent Go’dan aldığınız kiralık aracınızı Gümbet Mahallesi’ne park ettikten sonra kısa bir trekking rotasının ardından Bodrum Akvaryum Koyu’na ulaşabilirsiniz. Dibekhan ile Akvaryum Koyu arasındaki mesafe yaklaşık 24 kilometre.


Top