Rentgo

Kayseri Erkilet Havalimanı Araç Kiralama | Rent Go

Anasayfa > Araç Kiralama > Havalimanı > Kayseri Erkilet Havalimanı Araç Kiralama | Rent Go

 

Kayseri Erkilet HavalimanıKayseri Erkilet Havalimanı Rent Go Ofisi

 


Şehrin tadını çıkarmanın en konforlu yolu araç kiralamanın ayrıcalıklarını yaşamak için Kayseri Erkilet Havalimanı’nda yer alan Rent Go ofisini ziyaret edebilirsiniz.

Ofis Adresi:Kayseri Erkilet Havalimanı

Nasıl Gidilir?


Kayseri Erkilet Havalimanı’ndaki Rent Go ofisi; dış hatlar gelen yolcu salonunun personel girişinde, sağ tarafta yer alıyor.


Telefon Numarası: 0352 337 00 64

 

E-Posta : [email protected]

Çalışma Saatleri: 07.00 - 23.00Kayseri Erkilet Havalimanı

1998 yılında hizmete açılan Kayseri Erkilet Havalimanı, şehir merkezine 5 kilometre mesafede yer alıyor. 11.000 m² kapalı alana ve 2.500.000 yolcu kapasitesine sahip havalimanı, iç ve dış hat trafiğine açık.


Kayseri Erkilet Havalimanı’ndan Ulaşım

Kayseri Erkilet Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşmak için Mustafa Kemal Paşa Bulvarı’nı takip etmeniz gerekiyor. Yaklaşık 15 dakika sonra şehrin merkezinde olacaksınız.
Kayseri’den Nevşehir’e gitmek isterseniz Kayseri-Nevşehir yolunu takip etmelisiniz. Kayseri Erkilet Havalimanı, Nevşehir’e yaklaşık 75 kilometre uzaklıkta yer alıyor.  


Kayseri Rehberi


Erciyes Dağı’nın eteklerinde yer alan, dünyanın en eski şehirlerinden Kayseri’de her adımda keşfedecek yeni güzellikler bulacaksınız.


Kayseri’da Gezilecek Yerler

Şehir Merkezi: Selçuklu Dönemi’nden eserlerin sergilendiği, sizi geçmişe götürecek Selçuklu Müzesi, Bizans, Roma ve Helenistik dönemine ait eserleri gözlemleme fırsatına sahip olacağınız Kayseri Arkeoloji Müzesi, şehrin en işlek caddelerinden birinde yer alan tarihten bir esinti Döner Kümbet, Selçuklu mimarisinin en güzel örneklerinden Hunat Hatun Külliyesi ve Anadolu’nun tarihine ışık tutan Kültepe Ören Yeri, Kayseri’de vakit ayırmanız gereken yerlerden sadece bazıları.

Kapuzbaşı Şelaleleri: Aladağlar Milli Parkı içerisinde yer alan Kapuzbaşı Şelaleleri’nin eşsiz manzarası ile huzur bulacaksınız. Su seslerinin kuş seslerine karıştığı bu noktada kahvaltı ile güne harika bir başlangıç yapabilir, şelale manzarası eşliğinde Türk kahvenizi yudumlayabilirsiniz. Geceyi doğa harikası Kapuzbaşı Şelaleri’nde geçirmek isteyenler için doğanın kalbinde bir motel de bulunuyor.

Şehir merkezinden Kopuzbaşı Şelaleri’ne ulaşmak için Kayseri-Develi yolunu takip etmelisiniz. Şelalelerin şehre uzaklığı yaklaşık 150 kilometre.

Ağırnas: Bir kültür merkezi konumundaki Ağırnas; Mimar Sinan’ın doğduğu evin de içinde bulunduğu tarihi evleri, doğal güzellikleri ve tarihin gizemini saklayan Ağırnas Yeraltı Şehri ile Kayseri’nin görülmeye değer yerlerinden.

Şehir merkezine yaklaşık 20 kilometre mesafede yer alan Ağırnas’a gitmek için Alparslan Türkeş Bulvarı’nı takip etmeniz gerekiyor.

Erciyes Kayak Merkezi: Kayseri’yi kış mevsiminde ziyaret edecekseniz Erciyes Kayak Merkezi’nde sevdiklerinizle birlikte unutulmaz anlar yaşayabilirsiniz.

Erciyes-Develi yolu üzerinde yer alan Erciyes Kayak Merkezi’nin şehir merkezine uzaklığı yaklaşık 25 kilometre.

 

Top