Rentgo

Gaziantep Araç Kiralama | Rent Go


Anasayfa > Araç Kiralama > Gaziantep Araç Kiralama | Rent Go


GAZIANTEPGaziantep'in hiçbir yerde bulamayacağınız lezzetlerini keşfetmeye yürüyerek gitmeyin, Gaziantep araç kiralama size farklı keselere hitap eden fiyat yelpazesiyle hizmet vermekten onur ve gurur duyar. Gaziantep'i keşfederken zaman kaybetmeyin seçeceğiniz araçla gitmek istediğiniz yere zamanında ve konforlu bir şekilde ulaşın.

 

Düllük antik kentini, Zincirli bedesteni, Köleoğlu mağarasını kolaylıkla gezin ve tadını çıkartmaya bakın. Eğer ailenizler seyahat ediyorsanız onlara da rahat ve neşeli bir yolculuk deneyimi yaşatın. Sevdiklerinizle yıllarca anlatabileceğiniz seyahat anıları biriktirmeniz bizim en büyük temennimiz.

 

Gaziantep araç kiralama, tatmak istediğiniz lezzetleri kolaylıkla tadabilmenizi kahvaltıda katmer, ana yemek olarak Antep usulü lahmacun ve tatlı olarak baklavanın yöresel ünlü lezzetlerden olduğu Gaziantep şehrinin doyasıya tadına varırken yanınızda. Olası talihsiz durumlarda deneyimli müşteri hizmetleri ekibimiz sizi hiçbir koşulda yalnız bırakmamaktadır. Kendini ve sevdiklerinizi güvende hissetmeniz bizim için övünç kaynağıdır. Lüks modellerden, ekonomik seçeneklere uzanan geniş model çeşitliliğimiz sayesinde hayallerinizdeki seyahati hayallerinizdeki araçla yapmakta özgürsünüz.

 

Navigasyon özelliği bulunan modellerimiz sayesinde gitmek istediğiniz yeri bulmanız artık çok daha kolay. Bu benzersiz şehrin sokaklarında sevdiklerinizde dilediğinizce gezmek ve şehrin tüm tatlarını doyasıya özümsemek için araçlarımız ve ekibimiz hizmetinizde.

 

İş seyahatlerinizde de zaman kaybı yaşamamanız ve koltuğunuza yaslanıp stresten uzak toplantı ve görüşmeler yapabilmeniz için Gaziantep araç kiralama siz saygıdeğer müşterilerimize hizmet vermekten büyük kıvanç duyar.

 

Rent Go Gaziantep Havaalanı Ofis Telefonu: 0342 582 11 27

 

GAZİANTEP’TE GEZİLECEK YERLER

Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin en büyük şehri durumunda olan Gaziantep, tarihi dokusunun yanında son yıllarda gösterdiği kentleşme hareketi ile görülmesi gereken illerimiz arasında yer alır. Gaziantep’te gezilecek yerler genelde tarihi alanlar olsa da belediyenin çalışmaları ile yapılan piknik alanları ve suni göleti ile de turistlerin ilgi odağı haline gelmiştir. Gaziantep’te mutlaka görmenizi tavsiye ettiğimiz mekanlar şunlardır:

-Zeugma Müzesi:

Dünyanın en büyük mozaik müzesi olan Zeugma, sergilendiği eserlerle Gaziantep’i sadece ülkemizden değil dünyanın her yerinden ziyaretçi çeken bir özelliğe sahiptir. Özellikle Çingene Kız adlı eser her yıl binlerce insanın nu müzeyi ziyaret etmesine sebep olmaktadır. Sizi de eğer Gaziantep’e uğradıysanız Gaziantep Zeugma Müzesi’ni mutlaka ziyaret etmelisiniz.

-Tahtani Cami:

Halk arasında ahşap olduğu için Tahtalı Cami olarak bilinen Tahtani cami 1557 yılında yapılan önemli bir tarihi mekandır. Özellikle mihrabı yarım daire şeklinde kırmızı mermerden yapılmış olması nedeniyle ilginç bir mekan olarak görmenizi öneriyoruz.

-Kendirli Kilisesi:

3. Napolyon’un katkısı ile Fransız misyonerler tarafından 1860 yılında yaptırılan Katolik Ermeni Kilisesi olan Kendirli Kilisesi, günümüzde toplantı salonu haline dönüştürülmüş olsa da Gaziantep’te gezilecek yerler arasında sayılan önemli bir kültürel mirastır.

-Şire Hanı:

Mimar Kirkos tarafından yapıldığı sanılan Şire Hanı hakkındaki bilgileri, binanın üç cephesinde bulunan kitabelerden edinmekteyiz. Günümüzde restore edilerek kullanılan bu güzel mekan da Gaziantep’in görülmesi gereken tarihi yerlerinden biridir.

-İki Kapılı Hamam:

Günümüzde hala kullanılmakta olan ve Gaziantep’teki tarihi hamamlardan biri olan İki Kapılı Hamam 1737 yılında yaptırılmıştır.

-Burç Ormanları ve Mesire Alanı:

Gazianteplilerin ve Gaziantep’e misafir olanların mutlaka görmesi gereken Burç Ormanları, 350 hektarlık alanda yayılan çam ağaçlarından oluşmuştur ve bu alan ayrıca halk tarafından piknik alanı olarak kullanılmaktadır. İnsanın huzur bulduğu bir mekan olduğu için mutlaka görmenizi öneriyoruz.

-Hayvanat Bahçesi:

Burç Ormanları sınırında inşa edilen ve Türkiye’nin en büyük hayvanat bahçeleri arasında olan Gaziantep Hayvanat Bahçesi 2002 yılında ziyarete açılmıştır. Bünyesinde 250 tür ile 4000 hayvan barındıran bu güzel mekan da Gaziantep’te gezilecek yerler arasında sayılmalıdır.

 


Top