Rentgo

Bodrum Araç Kiralama | Rent Go


Anasayfa > Araç Kiralama > Bodrum Araç Kiralama | Rent Go


BODRUMBodrum'un mavi koylarından kafanızı dinleyip rahat bir nefes mi almak istiyorsunuz? Bodrum araç kiralama size sunduğu geniş araç seçenekleriyle hizmetinizde. Sakın ulaşımımı sağlarken nasıl bir yol izlemeliyim diye düşünmeyin. Kendinizi doğanın, denizin, el değmemiş yeşilliklerin kollarına bırakın ve ulaşımı dert etmeyin. Ulaşım hakkındaki tüm sorunlarınızı deneyimli ekibimiz ve müşteri hizmetleri bölümümüz rahatlıkla halledecektir.

 

Geniş model skalamıza baktığınızda kendinize uygun aracı seçmeniz konusunda özgür olduğunuz fark edeceksiniz. Her tür gelir aralığına hitap eden modellerimizi istediğiniz süre boyunca kiralayabilir keyfini çıkarabilirsiniz. Kendi aracınız olsa uğraşacağınız kasko, sigorta gibi problemler bizim sorumluluğumuzda size ise sadece aracınızın tadını çıkartmak kalıyor.

 

Sevdiklerinizle ve ailenizle yapacağınız tatillerde, gezilerde veya ziyaretlerde yük taşımanıza ya da hangi güzergâhı hangi araçla çizeceğinizi düşünmeyi bırakın. Kendinizi Bodrum'un doğal güzelliklerine bırakıp bu şirin tatil beldesinin her bir köşesini keşfetmekle ödüllendirin. Yakınlarınızla daha sonra herkese anlatacağınız güzel seyahat hikâyeleri oluşturun bırakın Bodrum araç kiralama tüm ulaşım sorunlarınızı çözsün.

 

Eğer iş veya kişisel meseleleriniz için bu şehre geldiyseniz zaman ve efor sarf etmeden kolayca işlerinizi halledin, yolculuk ederken harcadığınız fazladan enerjiyi görüşmelerinize ve toplantılarınıza saklayın. Konforlu ve güvenli araçlarımız sayesinde zamandan ve enerjiden tasarruf edeceğinizi kolayca fark edeceğinizden eminiz. Bodrum Havaalanı Araç Kiralama size ve yakınlarınıza sunduğu hizmetle kaliteli zaman geçirmenizi sağlamaktan büyük kıvanç duyar.

 

Rentgo Bodrum Havaalanı Ofis Telefonu: 0252 523 02 20

 

Bodrum’da Gezilecek Yerler

Cennet Türkiye’nin cennet görünümlü ilçelerinden biri olan Bodrum, her ne kadar aklımıza hep magazin dünyasını ve ünlülerin tatil mekanı olarak gelse de asla öyle değil. Doğa ve tarihi güzelliklerin bir arada toplandığı Bodrum’da gezilecek yerler arasında sayılacak o kadar çok mekan var ki bunu bir makaleye sığdırmak mümkün değil. Ama biz yine de görmek isteyenlere bu güzellikleri anlatalım:

-Antik Tiyatro:

Binlerce yıl öncesine uzanan tarihine rağmen hala ayakta kalabilen bir tarihi eser olan Antik Tiyatro, Bodrum’da mutlaka görülmesi gereken bir güzellik olarak bizi bekliyor.

-Bodrum Kalesi:

İçinde Sualtı Arkeolojik Müzesi’ni de barındıran Bodrum Kalesi, 1402 yılında Rodos Şövalyeleri tarafından yaptırılmış. Orijinal halini korumuş olması, bu kalenin Bodrum’da mutlaka görülmesi yerler arasında olmasını sağlıyor.  

-Pedasa Antik Kenti (Gökçeler):

Yine bir tarihi ve kültürel miras eseri olarak karşımıza çıkan Pedasa Antik Kenti, Bodrum’a uğrayan turistleri tarihin derinliklerine götürüyor.

-Halikarnas Mozolesi:

Bodrum’da gezilecek yerler deyip de dünyanın yedi harikasından biri olan Halikarnas Mozolesi’ni saymamak olmaz. Her ne kadar sadece kalıntıları olsa da Bodrum’a uğrayan turistlerin mutlaka uğradığı önemli bir yer olarak karşımıza çıkıyor.  

-Bodrum Günbatımı Plajı:

Bodrum ilçesinde daha görülecek birçok yer var elbette. Bunlardan biri de doğal temizliğiyle insanların ruhunu ferahlatan Günbatımı Plajı. Güneşin batışının izlendiği huzur verici bir yer olan bu plajı görmeden Bodrum’dan ayrılmamak gerek.

-Bardakçı Koyu:

Bodrum’un doğal güzellikleri arasında birçok koy da bulunmakta. Bunlardan biri olan Bardakçı Koyu, taksi botlarla gidilebilen kalabalık yerlerden birisi olarak karşımıza çıkıyor. Su ve doğanın mükemmel uyumu ziyaretçileri kendisine hayran bırakan Bardakçı Koyu’nu görmenizi tavsiye ediyoruz.

-Bağla Koyu:

Bağla koyu, ilçeden sadece tolu taşıma araçları ile gidilebilen, fakat suyun en berrak olduğu koylar arasında yer alan ve kafa dinlemek isteyen insanların mutlaka tercih etmesi gereken güzel yerlerden biridir. Denizin en berrak olduğu yerlerden birisidir.

-Aspat Koyu:

Bodrum’da gezilecek yerler arasında size tavsiye edeceğimiz en sakin yerlerden biri de Aspat Koyu’dur. Daha sayılacak birçok yer olsa da Bodrum’da saydığımız yerleri mutlaka görmenizi öneriyoruz.

 

 

 


Top