Rentgo

İstanbul Beylikdüzü Ofisi Araç Kiralama | Rent Go

Anasayfa > Araç Kiralama > İstanbul Beylikdüzü Ofisi Araç Kiralama | Rent Go

 

İstanbul Beylikdüzü Rent Go Ofisi

Ofis Adresi: Barış Mah. Belediye Cad. K Blok No:28/20 Westside 2 Beylikdüzü/İstanbul

Telefon Numarası: 0507 121 61 53 

E-Posta: [email protected]

Çalışma Saatleri: 09:00 - 19:00

Rent Go İstanbul Beylikdüzü Ofisi’ne Nasıl Gidilir?

Rent Go Beylikdüzü Şehir Ofisi, Bauhaus AVM’nin karşısında Beylikdüzü Belediye binasının hemen alt tarafında bulunan Westside İstanbul sitesinde kalıyor. Ofisimize Avcılar yönünden geliyorsanız Marmara Park AVM’den Bauhaus AVM yan yoldan girip karşı yol  sol tarafta yer alan Mehmetçik Caddesinde bulunmaktadır. Eğer Büyükçekmece yönünden geliyorsanız Beylicium  AVM yan yoldan girip Enver Adakan Caddesini kullanarak ofisimizin bulunduğu Mehmetçik caddesine ulaşım sağlayabilirsiniz.

 

İstanbul’da Gezilecek Yerler

Sultan Süleyman Kervansarayı: Tamamı Osmanlı Mimarisi ile döşenmiş olan Sultan Süleyman Kervansarayı avlusuz kapalı tip kervansaray grubunda yer alıyor. Zamanında tüccarlar için güvenli bir barınak, askerler için mükemmel bir konak, önemli yolları ve geçitleri koruyabilmesi adına bir derbent(karakol) olan Sultan Süleyman Kervansarayı mutlaka ziyaret edilmesi gereken tarihi bir dokudur.

Büyükçekmece Menzil Külliyesi: Kanuni Sultan Süleyman ve sadrazamı Sokullu Mehmet Paşa tarafından yapılan Büyükçekmece Menzil Külliyesi, geçmişte kervansaray, çeşme, Sokullu mescidi, dükkanlar ve odalardan oluşmaktaydı. Zaman içinde bazı alanlar yok olmaya başlayınca, 1998’de yenileme ve çevre düzenlemesi yapıldı. Külliye şu anda “Kültür Park” adıyla halka açık bir şekilde hizmet veriyor.

 Büyükçekmece Köprüsü: Büyükçekmece Menzil Külliyesi’nin içerisinde yer alan Büyükçekmece Köprüsü, 1566 yılında Mimar Sinan tarafından inşa edildi. Külliye’nin en gözde eseri olarak adından söz ettiren Büyükçekmece Köprüsü, Beylikdüzü’nün sembolleri arasında yer almaktadır.

Enverpaşa Köşkü: Osmanlı subayı olan Enver Paşa’nın geçmişte yazlık olarak kullandığı Enverpaşa Köşkü, mavi ahşap panjurları ve güller içindeki bahçesiyle oldukça dikkat çekici bir özelliğe sahip. Deniz manzaralı olan köşk; 100 yıldır tarihi güzelliğini korumaya devam ediyor.

Tüyap Fuar Kongre Merkezi : 1996 yılından beri fuar organizasyonları üzerine hizmet veren Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi, uluslararası standartlarda oluşturulan modern altyapısı ile Türkiye’de fuarcılık alanında hizmet veriyor.

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 
Top