Rentgo

Ankara Kızılay Ofisi Araç Kiralama | Rent Go

Anasayfa > Araç Kiralama > Ankara Kızılay Ofisi Araç Kiralama | Rent Go

 

Ankara Kızılay Ofisi Rent Go

 


Köklü bir tarihe sahip başkent Ankara’yı araç kiralama konforu ile keşfetmeye ne dersiniz? Rent Go avantajları hakkında bilgi sahibi olmak için Ankara ofisini ziyaret edebilirsiniz.  

 

Ofis Adresi: Eti Mahallesi, Strazburg Caddesi, No:18/B, Çankaya/Ankara

 

Rent Go Ankara Kızılay Ofisi’ne Nasıl Gidilir?

Rent Go Ankara Kızılay Ofisi, Esenboğa Havalimanı’na 30 kilometre uzaklıkta yer alıyor. Ofise ulaşmak için Turgut Özal Bulvarı’nı takip etmeniz gerekiyor.

 

Telefon Numarası: 0312 229 00 07

 

E-Posta : [email protected]

 

Çalışma Saatleri: 09.00 - 18.00

 

Ankara Yol Durumu

Ankara şehir merkezinde trafik özellikle sabahın erken saatleri ile akşam saatlerinde yoğun ilerliyor. Çevre illere yakınlığı ve ulaşım kolaylığı ile bilinen Ankara’nın komşu illeri arasında Eskişehir, Kırıkkale, Kırşehir ve Konya yer alıyor.

 

Çevre İller

Mesafe

Yolculuk Süresi

Ankara-Eskişehir

235 km

2 sa 42 dk

Ankara-Kırıkkale

81 km

1 sa 7 dk

Ankara-Konya

262 km

2 sa 56 dk


Ankara Rehberi

Paleotik Çağ’dan bu yana yerleşim alanı olan Ankara; kalabalığı, koşturmacası ve tüm griliğinin içinde bir çekicilik barındırıyor.

 

Ankara’da Gezilecek Yerler

 

Şehir Merkezi: Ankara şehir merkezinde ziyaret edebileceğiniz yerler arasında Anıtkabir, Anadolu Medeniyetleri Müzesi, Kocatepe Camisi, Ankara Kalesi, Ulucanlar Cezaevi Müzesi ve Rahmi M. Koç Müzesi yer alıyor.

 

Elmadağ Kayak Merkezi: Kış tatilinin ilk akla gelen duraklarından Elmadağ Kayak Merkezi, sevdiklerinizle birlikte karın tadını çıkarmak için harika bir seçenek.  

 

Cermodern: Modern sanatla biraz olsun ilgiliyseniz Ankara’da Cermodern’e uğramanız gerekiyor. Sürekli güncel sergiler, söyleşiler, konserler ve tiyatrolar ile Ankara’da sanatın nabzı Cermodern’de tutuluyor.

 

 

Ankara’da Ne Yenir?

Ankara Döneri: Meşhur Ankara döneri, Ankara’ya gittiğinizde mutlaka tadına bakmanız gereken lezzetlerden. Kömür ateşinde pişen dönerin lezzeti yediğiniz tüm dönerleri unutturacak cinsten.


Uruş Kapama: Adını Ankara’nın Beypazarı ilçesine bağlı Uruş kasabasından alan bu yöresel yemek; kuşbaşı et ile hazırlanıyor, pilavla birlikte servis ediliyor.  


Beypazarı Kurusu: Çay saatlerinize eşlik edecek Beypazarı kurusu, bol tereyağı ve tarçın ile yapılıyor. En tazesini yemek için ismini aldığı Beypazarı ilçesini ziyaret etmeniz gerekiyor.
Top