Rentgo
Anasayfa > Araç Kiralama > Ordu Araç Kiralama |Rent Go


ORDUOrdu Araç Kiralama

 

Ordu'yu keşfetmek için daha fazla beklemeyin eğer gitsem de tam anlamıyla nasıl gezebilirim diyorsanız Ordu araç kiralama size verdiği hizmetten gurur duymaktadır. Kendinizi deneyimli ekibimizin ve müşteri hizmetleri bölümümüzün ellerine rahatlıkla bırakabilir şehrin tadına doyasıya varabilirsiniz.

 

Satın aldığınız bir araçta uğraşacağınız kasko, sigorta gibi problemleri biz sizin yerinize çözüyoruz. Bu yüzden kiraladığınız araçlarımızla şehrin keyfini çıkartmak çok daha mantıklı ve ekonomik bir tercih olarak karşımıza çıkıyor. İstediğiniz tip araca, dilediğiniz zaman aralığında sahip olmak oldukça kolay. İster Karadeniz'in yamaç dağlarında arazi araçlarımızla temiz hava ve doğal güzelliklere doyun ister deniz kıyısında sakin ve dingin vakit geçirin biz her tip deneyiminizde sizin ve sevdiklerinizin yanınızdayım.

 

İş dolayısıyla yaptığınız yolculuklarda biliyoruz ki zamanınız her şeyden değerli. Artık vaktinizi araç bulmak veya rota bulmak için harcamanıza lüzum yok navigasyonlu modellerimizi tercih ederek yön bulmak zahmetinden kurtulabilir, gitmek istediğiniz yere minimum sürede varabilirsiniz. Ordu araç kiralama vaktinizi en verimli şekilde değerlendirmeniz için canla başla sizin için çalışmaktadır.

 

Teleferiğe binmeyi, Boztepe'de manzaranın keyfini sürmeyi, Ulugöl'ün tabiat güzelliklerini fotoğraflamayı sakın es geçmeyin. Böyle güzel deneyimleri yaşarken ulaşım sıkıntısını yaşamamanız adına Ordu araç kiralama yüksek bir konfor deneyimi yaşamanız ve güvenliğiniz için yanınızda.  Ordu’da araç ihtiyacı duyduğunuzda bizlere dilediğiniz zaman iletişim kanallarımız aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

 

Rent Go Ordu Havaalanı Ofis Telefonu: 0 (545) 856 06 76

 

Ordu’da gezilecek yerler

Doğu Karadeniz şehirlerimizden biri olan Ordu, gerek bitki örtüsü, gerekse doğal ve tarihi güzellikleriyle turizmde gözde olacağa benziyor. Sizin de bu güzel ve doğa harikası olan şehrimize yolunuz düşerse Ordu’da gezilecek yerler konusunda size önerebileceğimiz birçok yer var. İşte bu yerlerden bazıları:

-Gaga Gölü:

Fatsa’da yer alan Gaga Gölü, çevredeki diğer göllere nazaran daha derin bir göl olup, derinliği 4,5 metreye ulaşmaktadır. Ayrıca etrafındaki yeşil dokusuyla ziyaretçilerinin gözünü kamaştıran Gaga Gölünü mutlaka görmenizi öneririz.

-Ulugöl:

Gölköy’de yer alan Ulugöl de Ordu ilimizin doğal harikalarından biri. Bir krater göl olmasının yanında şehrin de en büyük gölü durumunda.

-Yason Burnu:

Ordu’nun Perşembe ilçesindeki Yason Burnu, yarımada özelliğiyle bir doğal güzelliğie sahip. Turizm bölgesi olmaması nedeniyle yatırım yapılamayan bu bölge, yerli ve yabancılar tarafından ilgiyle ziyaret edilen yerler arasında yer almaktadır. Bilhassa su sporu meraklılarının ve dalgıçların uğrak yeri olan Yason Burnu’nu görmeden Ordu’yu gördüm demeyin.

-Çambaşı Yaylası:

Barındırdığı 72 oba ile Türkiye’nin en geniş yaylası olma özelliğine sahip Çambaşı Yaylası da Ordu’da gezilecek yerler arasında tavsiye edilen doğal güzelliklerden biridir. Şifalı ve soğuk suları ile ziyaretçilerine huzur veren bu güzel yaylada keyif almak için en azından birkaç gün burada vakit geçirmenizi tavsiye ediyoruz.

-Kadılar Yokuşu:

Ordu Ünye’de bulunan ve Osmanlı zamanında birçok kadı yetiştiği söylenen bu yer hem yokuş olması hem de kadıların burada yetişmesi nedeniyle bu ad ile anılmaktadır. İlçe merkezinde yer alması nedeniyle Ordu’yu gezmeyi düşünen herkese gidip görmelerini tavsiye ettiğimiz bu yokuş, tarihi Ünye evleri ile de ayrı bir görsel güzellik barındırmaktadır.

-Gölköy Kalesi:

M.Ö. 3 ya da 4. Yüzyılda yapıldığı sanılan Gölköy Kalesi her sene binlerce yerli ve yabancı turistin uğradığı tarihi bir mekan olarak Ordu’da yer almaktadır.

-Ünye Kalesi:

Ordu’da gezilecek yerler içinde size önereceğimiz son mekan olan Ünye Kalesi, ilçedeki yüksek bir tepe üzerinde konumlanmıştır. M.Ö. 200’lü yıllarda yapıldığı sanılan kalenin yüksekliği 200 metre civarında olup mutlaka ziyaret etmeniz gereken tarihi mekanlar arasında yer almaktadır.

 


Top