Rentgo
  • Admin
  • 19-11-2015

 

Batısından doğusuna eşsiz doğal güzelliğe sahip Karadeniz turlarına katılımlar her geçen gün artmaya devam ediyor. Bu gezilere katılmak için ülkemizin her bölgesinden Trabzon Havalimanı’na gelen tatilcilere son dönemde arap turistlerinde eklenmesiyle bölgeye olan rağbet artmaya devam ediyor.

 

Trabzon Havalimanı’na gelen tatilciler araba kiralayarak bölgenin eşsiz güzelliklerini gezerken, yöresel yemekleri tatmayı da atlamıyorlar. Doğu Karadeniz turu yapan arkadaşlarınızdan olumlu yorumlar almış ve böyle bir tur yapmak istiyor olabilirsiniz. Neden Karadeniz turu yapmanız gerektiğini sizler için sıraladık.

 

 

 

1- Yeşilin tüm tonla

  • Admin
  • 15-01-2015
 
Onlar hem zengin hem de oldukça güzeller. Yaratıcılarının söylemlerine göre otomobilin yeniden keşfi. 4 kapılı coupe araba çok eski bir fikir gibi görünüyor.
 
BMW 640d, Audi A7, Jaguar XJ, Mercedes CLS Karşılaştırması!
 
Günümüzde bu güzellikteki araçlara sahip olmak için, 4 haneli rakamlar talep ediliyor. Hem de Euro cinsinden! Evet, doğru okudunuz! 6 Gran Coupe`nin karoserinin altında standart 5 Serisi`nin teknolojileri kullanılıyor olmasına rağmen BMW, araç için 7 Serisi fiyatları
  • Admin
  • 09-01-2015
Google`ın uzun süredir üzerinde çalışarak görücüye çıkardığı teknoloji ve otomobil dünyasında merak uyandıran sürücüsüz otomobili ilk kez gün yüzüne çıkardı. Sergey Brin Code Conference` da direksiyonu, freni bulunmayan ve kendi kendine istenilen yere gidebilen ilk Google sürücüsüz otomobil prototiplerini tanıtıma çıkardı.
 
Google Şoförsüz Araç Konseptini Açıkladı!
 
Bilim kurgu filmlerinden aşina olduğumuz sürücüsüz araba fikri insanoğlu için fantastik olarak düşünülse de bunun gerçekleşebilmesi için uzun süredir arge çal
  • Admin
  • 09-01-2015
Emniyet Trafik Tescil Şube Müdürü Nurettin Şengül, ehliyete dönüştürülmeyen sertifikalar için son günün 31 Aralık 2014 olduğu yönündeki haberler üzerine trafik tescil müdürlüklerinde yoğunluk yaşandığını belirterek, son tarihin 29 Mayıs 2015 olduğunu açıkladı.
 
 
Sertifikayı Ehliyete Çevirmek İçin Son Tarih Ne Zaman?
 
Türkiye Sürücü Kursları ve Eğitimcileri Konfederasyonu`ndan (TÜSEKON) sürücü sertifikalarını ehliyete dönüştürmeyen kişilere ilişkin yapılan aç
  • Admin
  • 30-12-2014
Binek otomobil pazarında 2014 yılının son günlerine girdiğimiz şu günlerde liderlik yarışı iyice kızıştı!
 
Alman otomotiv devi Volkswagen, Türkiye binek otomobil pazarının uzun yıllardır açık ara lideri Renault`un tahtını sallamaya 2014 yılında da devam ediyor. Volkswagen, 2014`ün son günlerinde otomobil satış rakamlarında Renault` u geçti.
 
Türkiye Otomotiv Pazarının Lideri Kim?
 
Yıllardır pazarın açık ara lideri Renault`un unvanını ele geçiren Volkswagen, 2014 yılının başından itibaren satışlarını hızla arttırarak küçük bir farkla Renault`u geçti.
Sayfa: 6 / 23
Top