Rentgo
  • Admin
  • 15-01-2015
 
Onlar hem zengin hem de oldukça güzeller. Yaratıcılarının söylemlerine göre otomobilin yeniden keşfi. 4 kapılı coupe araba çok eski bir fikir gibi görünüyor.
 
 
Günümüzde bu güzellikteki araçlara sahip olmak için, 4 haneli rakamlar talep ediliyor. Hem de Euro cinsinden! Evet, doğru okudunuz! 6 Gran Coupe`nin karoserinin altında standart 5 Serisi`nin teknolojileri kullanılıyor olmasına rağmen BMW, araç için 7 Serisi fiyatları talep ediyor.
 
  • Admin
  • 09 Ocak 2015 Cuma
Google`ın uzun süredir üzerinde çalışarak görücüye çıkardığı teknoloji ve otomobil dünyasında merak uyandıran sürücüsüz otomobili ilk kez gün yüzüne çıkardı. Sergey Brin Code Conference` da direksiyonu, freni bulunmayan ve kendi kendine istenilen yere gidebilen ilk Google sürücüsüz otomobil prototiplerini tanıtıma çıkardı.


 
Bilim kurgu filmlerinden aşina olduğumuz sürücüsüz araba fikri insanoğlu için fantastik olarak düşünülse de bunun gerçekleşebilmesi için uzun süredir arge çalışmaları yapan Google, sürücüsüz otomobilinin yola çıkış iznini almasından sonra bu çalışmalarını hız katmıştı.

  • Admin
  • 09 Ocak 2015 Cuma
Emniyet Trafik Tescil Şube Müdürü Nurettin Şengül, ehliyete dönüştürülmeyen sertifikalar için son günün 31 Aralık 2014 olduğu yönündeki haberler üzerine trafik tescil müdürlüklerinde yoğunluk yaşandığını belirterek, son tarihin 29 Mayıs 2015 olduğunu açıkladı.Türkiye Sürücü Kursları ve Eğitimcileri Konfederasyonu`ndan (TÜSEKON) sürücü sertifikalarını ehliyete dönüştürmeyen kişilere ilişkin yapılan açıklamada 31 Aralık 2014 tarihinin son gün olduğunun belirtilmesi, Türkiye genelindeki trafik tescil müdürlüklerindeki yığılmalara se
  • Admin
  • 30 Aralık 2014 Salı
Binek otomobil pazarında 2014 yılının son günlerine girdiğimiz şu günlerde liderlik yarışı iyice kızıştı!

Alman otomotiv devi Volkswagen, Türkiye binek otomobil pazarının uzun yıllardır açık ara lideri Renault`un tahtını sallamaya 2014 yılında da devam ediyor. Volkswagen, 2014`ün son günlerinde otomobil satış rakamlarında Renault` u geçti.Yıllardır pazarın açık ara lideri Renault`un unvanını ele geçiren Volkswagen, 2014 yılının başından itibaren satışlarını hızla arttırarak küçük bir farkla Renault`u geçti. Volkswagen 2014`ün ilk çeyrek satış raka
  • Admin
  • 26 Aralık 2014 Cuma
15 ülkede yaşayan kadın gazeteci ve yazarların katılımlarıyla gerçekleşen 2014 Yılı Dünya Kadın Arabaları ödülleri açıklandı. 2014 yılının en iyi aracının belirlendiği araştırmada jüri üyeleri otomobilleri stil,iç ve dış görünüm, tasarım, fonksiyon, araç sürüş kalitesi, bagaj alanı, konfor ve finansal değer konularını kapsayan birçok dalda oy kullandılar.

Oylama sonucunda en lüks araba ödülünü kendi kategorisinde ve diğer kategorilerde en yüksek puanları alan Mercedes-Benz S-Class aldı.

 


Sayfa: 6 / 22
Top