Rentgo
  • Blog
  • 14-12-2015

Akıllı telefonların hayatımızdaki yeri ve yaşamımıza getirdiği kolaylıklar yadsınamaz. Zaman geçtikçe akıllı telefonların hayatımzıda daha çok yer alacağını da göreceğinz. AR-GE faaliyetlerini sürdüren Google,Samsung gibi firmalar her geçen gün hayatımızı kolaylaştırmak için yeni bir yeniliği piyasaya sürüyor. Google’ın üretmiş olduğu sürücüsüz otomobil ile birlikte, bu teknloji devlerinin akıllı telefon üretimindeki başarısını araba üretiminde de göstermeye kararlı. Otomobil konusunda araştırma ve geliştirme faaliyetlerini sürdüren dev markalara Türkiye’den de bir firma atılım yaparak rakip olmak arzusunda. Venüs markasıyla akıllı telefon piyasasına giren Vestel, son dönemlerde adını ç

  • Blog
  • 12-12-2015

Ehliyet alma süreci ve ehliyetler 1 Ocak 2016 tarihinden itibaren değişiyor. 180 ülke ile uyumlu hale getirilecek olan bütün ehliyetlerin 5 yıl içerisinde değişimi tamamlanmış hale gelecek. Değişimli zorunlu kılınacağını belirtilen yetkililer değişim için gerekli belgeleri de açıkladı.

Detay

  • Blog
  • 07-12-2015

 

Son dönemlerde vizesiz ülkelere yoğun ilgi gösteren Türk halkı Batum’u tercihlerinin ilk sıralarında bulunduruyor. Gece hayatı ve şahane mimarisi ile ziyaretçilerini memnun eden Batum’a karayolu ile de ulaşım imkanı olması talebi artırıyor. Trabzon Havalimanı’ndan araç kiralayarak kara yolu ile Batum’a ulaşabilirsiniz. Sarp sınır kapısının hemen ötesinde bambaşka bir dünya sizi bekliyor. Batum’a gitmek için 10 haklı sebebi sıraladık.

 

1- Pasaport veya vizeye gerek duymadan sadece nüfus cüzdanınızı göstererek Batum’a  giriş

  • Blog
  • 04-12-2015

 

Birçok doğa harikası şelaleye ev sahipliği yapan ülkemiz, şelaleler bakımından oldukça zengin. Her bölgede birçok şelaleye sahip olan Türkiye’nin en güzel 5 şelalesini sizler için sıraladık.

1-Manavgat Şelalesi
Türkiye’nin en çok ziyaret ettiği şelalerin başında gelen Manavgat Şelalesi,Manavgat’a 3 km, Antalya’ya 72 km uzaklıkta bulunmaktadır. Manavgat Çayı’nın 5 metre yüksekliğindeki bir falezden düşmesi ile meydana geliyor.Yüksekliğinin az olmasına rağmen geniş bir alanda düş

  • Blog
  • 02-12-2015

 

Türkiye denizi, eğlence dolu geceleri, mükemmel doğası ve tarihi dokusu ile adeta bir tatil cenneti. O kadar fazla seçenek varki her yaş grubuna hitap eden tatil seçenekleri tatilcileri seçim yapmakta zorluyor. Orta yaş üstü tatilciler doğa ve tarih temalı tatil yapmayı tercih ederken, genç ve orta yaş grubu tatilcilerin tercihini deniz,kum ve güneşin yanı sıra gece eğlenceleri belirliyor.

Türkiye’nin en çok tercih edilen 5 tatil şehrini sıraladık.

1-    Antalya

Mükemmel denizi, uzun

Sayfa: 4 / 22
Top