Rentgo
  • Admin
  • 01 Temmuz 2014 Salı

Uzmanlar özellikle yaz tatilinde araç kiralayacak vatandaşı korsan oto kiralama firmalarına karşı uyarıyor. Yaz aylarında türeyen korsan firmalar vatandaşı sömürmeye çalışıyor. Mağdur olmamak için bu tarz naylon firmalara dikkat etmek gerekiyor. Otomobil kiralaması yapılacak firmanın Tüm Oto Kiralama Kuruluşları Derneği (TOKKDER) üyesi olmasına özen göstermeniz de şart.

  • Admin
  • 30 Haziran 2014 Pazartesi

Ülkemizin en sevilen turizm merkezlerinden biri olan Antalya güzel olduğu kadar da İstanbul`a uzak bir şehrimiz. Tam 724 km uzaklıktaki Antalya`ya giderken kendi aracınızı kullanmak pek de akıl karı değil. Uçakla yaklaşık 1 saat 10 dakikada Antalya`ya ulaştıktan sonra araç kiralayarak ilin birçok tatil beldesini rahatça gezebilirsiniz. Antalya Havalimanı şehir merkezinin 10 km doğusunda bulunuyor. Havalimanına indikten sonra çevredeki rent a car firmalarından faydalanabilirsiniz.


 

Dört mevsimde de turizm olanaklarının ve tesisler

  • Admin
  • 29 Haziran 2014 Pazar

Yabancıların Türkiye`den ev almasına kolaylık sağlayan mütekabiliyet yasası otomobil kiralama firmalarını da sevindirdi. Otomotiv sektörü de en az gayrimenkul kadar mütekabiliyet yasasından olumlu etkilendi. Ülkemizi yatırım fırsatlarından faydalanmak için ziyaret eden yabancılar sıklıkla araç kiralayarak, kiralık otomobil firmalarının yüzünü güldürdü.
Türkiye`de, özel

  • Admin
  • 28 Haziran 2014 Cumartesi

Marmaris, batısında Reşadiye Yarımadası ve Kerme Körfezi, kuzeyinde Ula, doğusunda Balan Dağı, Karadağ ve Günlük Tepeleri ile güneyinde Akdeniz ile çevrili cennet gibi bir ilçe... Marmaris`te kentleşme, kale çevresinde gelişmiş ve giderek yaygınlaşarak Beldibi ve Armutalan sırtlarından denize ve İçmeler`e kadar çok geniş bir alana dağılmış.

 

Marmaris`e en yakın havaalanı yaklaşık 90 km uzaklıktaki Dalaman`da. Uçaktan indiğinizde havalimanındaki rent a car firmalarına başvurarak araç kiralayıp Marmaris`e ulaşabilirsiniz. Ayrıca Bodrum-Milas havaalan

Sayfa: 22 / 22
Top