Rentgo
  • Admin
  • 20-07-2014

Çanakkale`nin Ayvacık ilçesinde bulunan Assos Antik Kenti mutlaka görülmesi gereken bir yer. Edremit Körfezi ve Midilli Adası`nın karşısında bulunan Assos, sönmüş bir volkanın eteğinde yer alıyor.

 

Assos`u Hala Görmediniz Mi?

 

3 bin yıllık geçmişi olan Assos, tarih boyunca birçok kültürü ağırlamış. Ilıman bir havaya sahip olan bölgede Kazdağları`ndan esen rüzgarlı ve nemsiz hava yaz günlerinin bunaltıcı geçmemesini sağlıyor.

Detay

  • Admin
  • 18-07-2014

Araç kiralarken dikkat etmeniz gerekenleri sizler için bir araya getirdik. Araç keyfinizi sorunsuz sürmek için bu maddelere dikkat edin, tatiliniz zehir olmasın!

 

10 Adımda Araç Kiralama Rehberi

 

1- Otomobilinizi teslim alırken öncelikle yakın durumunu kontrol edin.

2- Farlarının ve diğer ışıklarının çalıştığından emin olun.

3- Arabanın vuruğu

  • Admin
  • 17-07-2014

Temmuz ayının ortalarına geldiğimiz şu günlere henüz tatile çıkamayanlar için küçük hafta sonu kaçamağı önerilerimiz var. Örneğin hala Ağva`yı görmediyseniz bu fırsatı kaçırmayın deriz. İstanbu`a 97 km mesefedeki Ağva`ya otobandan ulaşabilirsiniz. Aracınız yoksa Ağva`ya yakın sabiha gökçen havalimanı rent a car firmaları imdadınıza yetişecektir.

 

Tatile Çıkamayan İstanbullulara Küçük Bir Kaçamak Önerisi

Kiraladığınız aracınızla İstanbul`dan çıkarken Ümraniye-Şile y&

  • Admin
  • 16-07-2014

Trabzon doğayla içiçe tatil yapmak isteyenler için muhteşem bir yer. Trabzon Hıdırnebi Yaylası`nda her yıl 20 Temmuz`da Hıdırnebi Yaylası şenlikleri başlıyor. Üç gün süren şenlikler boyunca Yayla`da konaklamak isterseniz genellikle pansiyon tipi evler hizmet veriyor.

 

Yayla Şenlikleri Başlıyor!

Yayla turizminin son yıllarda gelişşmesiyle turist sayısının da arttığı Trabzon`da bulunan Hıdırnebi Yaylası deniz seviyesinden 1.742 metre yüksekklikte bulunuyor. Buraya 1 kilometre mesafede ayrıca Kuruçam Yaylası da var. Hıdırnebi tepesi doğa manzarasıyla görenleri büyülüyor.

  • Admin
  • 14-07-2014

Ege ya da Akdeniz sahillerine gidemeyenler için İstanbul`da denize girebilecek yerleri bir araya getirdik. Siz de sarı kumların, masmavi denizin keyfini çıkarmak istiyorsanız çok uzaklara gitmeden de bunu yapabilirsiniz. İstanbul`da hafta sonunuzu deniz ve güneş keyfiyle geçirebileceğiniz yerler sandığınız kadar sınırlı değil. Örneğin Kilyos`un birbirinden güzel plajlarında vakit geçirerek, kendinizi tatildeymiş gibi hissedebilirsiniz.

 

İstanbul`da Denize Girebilecek Yerleri Bir Araya Getirdik!

 

Maslak`a 20, Ta

Sayfa: 19 / 23
Top