Rentgo
  • Admin
  • 20-09-2014

Karadeniz bölgesinin en büyük havalimanı olan Trabzon havalimanı` na gelen yolcu sayısı her geçen yıl artıyor. 2012 yılında 2.3 milyon seyahatçi tarafından kullanılan havalimanına, 2013 yılında 2.6 milyon yolcu akın etti.

Trabzon Havalimanı Rekora Doymuyor!

Yurtdışı uçuş sayılarındaki artışla birlikte, 92 bin yolcu havalimanını yurtdışı uçular için kullanı

  • Admin
  • 17-09-2014

Tatil yapacağı şehre ulaşmak için birçok turist uçak ve otobüs kullanarak seyahat etmeyi tercih ediyor. Tatil yapacakları şehre ulaştıkların da ise, toplu taşıma araçlarını kullanarak ya da yürüyerek ulaşım sağlıyor. Tatil yaptığınız şehri gezip görmek ve birçok yerini keşfetmek istiyorsanız bir araba kiralamanız size büyük kolaylık sağlayabilir. Peki konforlu ve bütçenize uygun araç kiralamak istiyorsanız ne yapmalısınız?

Şehri Keşfetmek İçin İyi Bir Fikir: Araç Kiralama

 

1-)&nb

  • Admin
  • 16-09-2014

İstanbul`un Avrupa yakasında inşaatı devam eden 3.havalimanı yıllık 150 milyon yolcu kapasitesi ile Türkiye`nin en büyük havalimanı olma adına yapımına devam edilmekte. 6 adet piste sahip olacak havalimanı, cumhuriyet tarihindeki en yüksek ihale tutarı olan 22.152.000.000 TL tutarı ile de dünyada yankı uyandırmıştır.

İstanbul`da 3.Havalimanı İnşaatı Hızla Yükseliyor!

2018 yılında bütün etaplarının tamamlanmasıyla birlikte Amerika Atlanta Havalimanı` nı geçerek dünyanın en yüksek yolcu kapasiteli havalimanı olması beklenmektedir.

 

2017 yılında uçuşlara başlanması beklenen havalimanının yapımı 42 ay sürecek. Pist uzunlu

  • Admin
  • 13-09-2014

Yenikapı` da gerçekleştirilen kazılar sonucu 8500 yıllık bir şehir olduğunu öğrenilen İstanbul, Asya ve Avrupa Kıtası`nda olmak üzere 2 kıtada yer alması ile de dünyada başka bir örneği yoktur. Tarihi, doğayı, ekonomiyi, sanayiyi, sanatı ve kültürü bir arada bulunduran kozmopolit şehir, her sene 20 milyon turiste ev sahipliği yapıyor. Atatürk Havalimanı ve son dönemlerde Avrupa`ya sefer sayısının her geçen gün arttığı Sabiha Gökçen Havalimanı`na akın eden turistlerin İstanbul`da en çok ziyaret ettiği yerleri sizler için bir araya getirdik.

 

Topkapı Sarayı - Dolmabahçe Sarayı - Galata Kulesi

 

Detay

  • Admin
  • 06-09-2014
Antik çağda Halikarnassos olarak adlandırılan Bodrum, Ege ve Akdeniz iklimini bir arada bulundurması, nemsiz havası ve rüzgarlı akşamlarıyla, bir çok tarihi eserleri ve eşsiz doğasıyla sizleri bekliyor.
 
Milas-Bodrum Havalimanı`na 32 km uzaklıkta olan Bodrum`a Bodrum Havalimanı` ndan kiralayacağınız aracınızla ulaşabilirsiniz. Bodrum` da gezmeniz gereken yerleri sizler için sıraladık.
 
Tarihle Denizi Bir Arada Bulunduran Yer: Bodrum
 
Bodrum Kalesi: Bodrum`un adeta simgesi olan Bodrum Kalesi, ilçenin en çok ziyaret edilen yapılardan biridir. 1450`li yı
Sayfa: 14 / 23
Top