Rentgo
  • Admin
  • 28 Eylül 2014 Pazar

Arabanız mı yok? Seyahatimi nasıl gerçekleştireyim diye mi düşünüyorsunuz? Araba kiralamak seyahatinizi kolaylaştırmak için mükemmel bir seçenek. Ailenizle birlikte tatil yapacaksanız veya iş amaçlı seyahatinizi gerçekleştirecekseniz taksiler, otobüsler, uçak vb. ulaşım araçlarını kullanabilirsiniz.


<

  • Admin
  • 10 Ocak 2015 Cumartesi

Son dönemlerde çoğu firmanın üretimine başladığı ve tüketicilerin yoğun ilgisini çektiği elektrikli arabalar, benzin yerine yakıt olarak elektrik kullanmaktadır. Dışardan baktığınız zaman ayrım yapmakta zorlanacağınız elektrikli araçların en önemli özelliği neredeyse tamamen sessiz çalışmasıdır. 
Şarj için, benzin istasyonları gibi şarj istasyonları kurulacak ve araçlar bu istasyonlarda araçlarını 30 dk gibi bir sürede şarj edebilecekler. Araçlarını evde şarj etmek isteyen araç sürücüleri için bu süre 8

  • Admin
  • 28 Eylül 2014 Pazar

M.Ö. 300 yılında Büyük İskender Fırat Nehrinin kıyısında "Seleukeia Euprates" şehrini kurdurmuştur. Şehrin karşısına da eşi olan Apameia adında bir şehir kurdurur ve bu iki şehri bir köprü ile birbirine bağlar. Kommagene Krallığı`nın en büyük kentlerinden biri olan şehir Roma İmparatorluğu`na dahil edilir. 80 bin`e yakın kişinin yaşadığı şehre köprü geçiş noktası anlamına gelen ZEUGMA adın verilir. Roma İmparatorluğu`nun doğudaki en büyük şehri olan ZEUGMA, 21.000 dönüme yayılan muhteşem mimarisiyle dönemin en büyük şehirlerindendir. Roma bölgedeki egemenliğini Sasani`lere kaptırdıktan sonra şehir yakılır ve yıkılır. Şehir yüzyıllar boyunca toprağın altında kalır.

 


  • Admin
  • 24 Eylül 2014 Çarşamba

2014 Ford Fiesta, makyajlı yeni modeliyle görücüye çıktı. 34.000 TL den başlayan fiyatla piyasaya sürülen yeni Fiesta yeni görünümü ile büyük beğeni topladı. Yakıt tasarrufu açısından rakiplerinin bir adım önünde olan Fiesta`nın satış grafiği her geçen gün yükseliyor. Trend, Trend X, Titanium gibi 3 farklı donanım seçeneği sunan Ford Fiesta güvenli ve özel tasarımının yanı sıra, yüksek sürüş keyfini sizlere yaşatıyor. Kaslı dış yapısı ve sportif görünümü sayesinde rakiplerinin arasından sıyrılıyor.

 

 

Yeni Fiesta teknolojik devrimleri de beraberinde getirdi. Aktif şehir içi güvenlik sistemi ile

  • Admin
  • 20 Eylül 2014 Cumartesi

Karadeniz bölgesinin en büyük havalimanı olan Trabzon havalimanı` na gelen yolcu sayısı her geçen yıl artıyor. 2012 yılında 2.3 milyon seyahatçi tarafından kullanılan havalimanına, 2013 yılında 2.6 milyon yolcu akın etti.


Yurtdışı uçuş sayılarındaki artışla birlikte, 92 bin yolcu havalimanını yurtdışı uçular için kullanılmış oldu. Bölgedeki Rize, Gümüşhane, Artvin, Giresun gibi yakın şehirlere yolculuk eden seyahatçiler

Sayfa: 13 / 22
Top