Rentgo
  • Admin
  • 14-10-2014

Yeni BMW 3 Serisi`nin uygun satış fiyatı ve düşük yakıt tüketimi gibi konularla ön plana çıkan 1.6 litrelik 320i modelini test ettik. Önceki modeline göre daha alçak burun tasarımına sahip olan BMW 320i, şişkin kaput çizgileriyle modelin sportif ruhunu da artırmış. Belirgin dış hatları, genişletilmiş, yükselen çizgiler, araca dinamik bir karakter kazandırarak otomobili daha uzun göstermiş. Daha uzun motor kaputu, kavisli tavan çizgisinden düz duran arka pencereye geçiş, otomobile spor bir görünümün yanı sıra şıklık kazandırmış.

Detay

  • Admin
  • 14-10-2014

Fiat grubunun artık bir gelenek haline gelen yıllık plan sunumları,12 saatlik bir "eğlenceye" dönüştü.

Grubun sahip olduğu Alfa Romeo, Chrysler, Fiat, Ferrari, Jeep, Maserati markalarının 5 yıllık yol planlarının açıklandığı sunum, katılımcılara ücretsiz tablet bilgisayar dağıtılması ve sahip olunan markalar üzerindeki yeni projelerle otomotiv gündeminin ilk sıralarında yer aldı. 

Fiat Grubu 2015 Planını Açıkladı

 

Detay

  • Admin
  • 13-10-2014
Yakın zamanda yurtdışına seyahat etmeyi düşünüyor ve gittiğiniz ülkede araba kiralamak istiyorsanız sizler için bir dizi ipuçları sıraladık. Gittiğiniz ülkede aracınızın olması yeni yerleri keşfetmek için harika bir yol olabilir! Fakat yabancı bir ülkede araba kiralamak için dikkat etmeniz gereken bazı ekstra faktörler vardır. Yurt dışında iken otomobil kiralamanıza yardımcı olacak birkaç ipucu;
 
Yurt Dışı Seyahatinizde Araç Kiralama İpuçları!
 
Erken Rezervasyon 
Rezervasyon gerçekleşmeden gittiğiniz ülkede araç kiralamayı düşünüyorsanız bir
  • Admin
  • 13-10-2014

İzmir`in güneyinde yer alan Gaziemir, şehrin en yüksek noktasındaki ilçedir. 115 metre rakımı olan Gaziemir, İzmir`in en hızlı büyüyen ilçelerinin başında gelir. İzmir`in en kalabalık ilçelerinden olan Gaziemir`in nüfusu 140.000`i aşmıştır. Menderes, Buca,  Karabağlar ilçeleri ile komşu olan Gaziemir, şehrin en çok göç alan bölgesidir.

Gaziemir Hakkında

 

Aydınoğlu Gazi Umur Bey`den ismini a

  • Admin
  • 07-10-2014
Mercedes
Şirket kurucusu Karl Benz Deutz`da bulunan motor fabrikasında çalışırken, yaşadığı evin çatısına bir yıldız yerleştirmiş ve eşine yazdığı mektuplarda bile bu yıldızın günün birinde çok büyük bir başarının sembolü olacağını söylemiştir.
 
1909 yılında yıldız sembolü Daimler` in sembolü haline gelir.1916 yılına gelindiğinde yıldızın etrafı Karl Benz büyük kızının adı olan Mercedes`i içeren daire ile çevrilir.1926 yılında Daimler ile Benz firmalarının birleşmesiyle defne yaprakları logoyu çevreler.1933 yılında logo günümüzdeki halini alır.
 
Sayfa: 12 / 23
Top