Rentgo
  • Admin
  • 08-02-2017

“Neden araç kiralayayım ki? “ demeyin.

Günümüz, araç satmanın zor olduğu kadar almanında zor olduğu bir dönem. Araç fiyatlarının 5-6 yıl öncesiyle bu zamandaki farkı gayet açık ve nettir. Araç kiralamak ise insanlara daha huzurlu bir yaşam ve yolculuk sunmaktadır.

Her gün aynı yemeği yemekten sıkıldığımız gibi uzun süre aynı aracı kullanmaktan da sıkılabiliriz. Araç kiralama yöntemiyle hem hayalinizdeki araçlara binmiş olursunuz, hem de istediğiniz zaman düşük maaliyete araba değitirmiş gibi hissedebilirsiniz.

Bindiğiniz aracın vergisinin, ÖTV’ sinin sigorta borcunun olmadığını düşünün. Sadece yakıtınıza ek olarak bir miktar daha ücret ödeyerek hem farklı farklı araçlarda sürüş keyfi hemde dertsiz tasasız yolculuk yaptığınızı farkedeceksiniz.

RentGo’ dan kiralayacağınız

  • Admin
  • 06-02-2017

Araç kiralamadan önce dikkat etmeniz gereken en önemli şey..

Araç kiralamada dikkat etmeniz gereken en önemli konu, bilindik kurumsal araç kiralama filolarını tercih etmenizdir.

Araç kiralayacağınız bayinin, şubesi ve müşterisi ne kadar çok ise, o kadar güven verir. Kiralayacağınız aracın sağlık durumunun iyice kontol edilmiş olması ve hiçbir problemi olmadan size teslim edilmesi en önemli unsurdur.

Şahsa ait veya kurumsal olmayan kişilerden alınan araçların, problemli bir şekilde size verilerek, sizin elinizde aracın problem çıkarması sonucu, aracı kiraladığınız şahıs veya kurumsal olmayan yere aşırı borçlanma söz konusu olabilir. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak için araç kiralama şirketleri iyice araştırılmalı, kurumsal kimliğe sahip araç kiralama şirketleri tercih edilmelidir.

RentGo Araç Kiralama Şirketi ola

  • Admin
  • 02-02-2017

Otomotiv’ de çığır açan İTÜ öğrencileri, araba sektörünün filmini baştan yazıyor: Hızlı ve Tasarruflu

 

2011 yılında Shell Eco-marathon adlı yarışmaya katılmak için İTÜ örencilerinin kurduğu İTÜ Facilis Otomobil Takımı, büyük bir başarıya imza attı.

 

Shell Eco-marathon, araçlarda yakıt tüketimini en minimize haline getirerek geleceğin otomobillerini tasarlayan, dünya çapındaki tüm mühendislerin projelerinin yarıştırıldığı bir organizasyon. Bu yarışma için kurulmuş olan İTÜ Facilis Otomobil Takımı’nın ismindeki ‘Facilis’ kelimesi, Latincedeki ‘Kolaylaştırmak’ anlamından geliyor.

 

Amerika, Avrupa ve Asya’da yarışmaların düzenlendiği Eco-marathon yarışmasının Avrupa ayağında İTÜ Facilis Otomobil Takımı 6 yıldır bizi mükemmel bir ş

  • Admin
  • 30-01-2017

Hızlı ve Öfkeli’nin yeni çıkacak filminde hayran kitlesini ikiye ayıracak şok eden olay.

 

Araba tutkusunun ön planda tutulduğu ve izleyicilerin modifiye tutkusunu kabartan film serisi Hızlı ve Öfkeli serisinin son filmi Hızlı ve Öfkeli 8’ in ilk teaseri geçtiğimiz ay yayınlanmıştı.

 

Teaserda geçen olaylar çerçevesinde başrolde yer alan ve izleyiciler tarafından çok sevilen Dominic Toretto, ailesine karşı savaşacak.Dominic Toretto’ nun ailesinin karşısına geçmesinin yanı sıra, daha önce izlediğimiz Hızlı ve Öfkeli 7 filminde Jason Statham’ ın canlandırdığı karakter Shaw, aileye giriyor. İzleyicilerini ve hayranlarını şoke eden bu olayın perde arkasını ise bir dahaki teaserında yada beyaz perdede göreceğiz.

 

İzleyicilerin Hızlı ve Öfkeli’ nin bu filmine kadar, hep iyi tarafı tutması

  • Admin
  • 27-01-2017

En çok tercih edilen dizel araçların, sağlık açısından zararlı olması sebebiyle yasaklanıyor.

 

Norveç’ in başkenti Oslo’ da artık dizel araç kullanımı yasak. Yasak ne zamana kadar süreceği henüz belli olmazken şehirdeki toplu taşıma araçları,taksiler ve bazı nakliye araçları bu yasaktan muaf tutuluyor. Bu yasağa uymayan sürücüler ise 500 Norveç Kronu yani yaklaşık 220 Türk Lirası kadar ceza ödeyecek.

 

Yasak 18.01.2017 tarihinde yürürlülüğe girdi. Yasağın gelmesiyle beraber belediye çalışanları denetimlere başladı. Ancak bu tarihte hiçbir ceza kesimi olmamasıyla beraber, sadece konu hakkında sürücülere bilgi verildi. 19.01.17 tarihinden itibaren yasağa uymayan sürücüler para cezasına çarptırılacak.

 

O ŞEHİRLERE DE DİZEL YASAĞI

Sayfa: 1 / 22
Top