Rentgo

Anasayfa > Araç Kiralama > Samsun Araç Kiralama | Rent Go


SAMSUN



Samsun ilinden güzel anılarla ayrılmak niyetindeyseniz ulaşımınızı en rahat ve güvenli şekilde nasıl sağlayacağınız konusunda düşünmenize hiç gerek yok. Samsun araç kiralama siz saygıdeğer müşterilerimize hizmet vermek için gün geçtikte hizmet alanını geliştirip müşteri memnuniyeti en üst seviyeye çıkartmaktadır. Deneyimli çalışanlarımız ve yorulmak nedir bilmeyen müşteri hizmetleri ekibimiz olası talihsizlik durumlarında bile her zaman arkanızda.

 

Güvenli ve modern araçlarımız her bütçeye uygun çeşitlikte sizlerin yanınızdadır. İstediğiniz zaman ve fiyat aralığını seçerek Samsun ilinin gezmek ve görmekle bitiremeyeceğiniz yerlerine bir an önce ulaşmanız mümkün. Zaman kaybetmeden şehrin güzelliklerini keşfetmeye başlayın. İşiniz dolayısıyla yaptığınız seyahatlerde size kayda değer zaman kazandıracak navigasyon özelliği olan araçlarımızı tercih edebilirisiniz. Böylece toplantı ve görüşmelerinize nasıl yetişeceğim telaşını yaşamadan ulaşabilir rahat ve stressiz bir şekilde önemli başarılara imzanızı atabilirsiniz.

 

Eğer aile gezisi ya da akraba ziyareti için Samsun'a geldiyseniz tüm sevdiklerinizi aracınıza toplayıp kaliteli, neşeli ve güvenli bir yolculuk yapabilirsiniz. Samsun araç kiralama size ve yakınlarınıza kaliteli ve üst düzey bir hizmt verebilmek için durmadan çalışmaktadır. Kendinizin ve sevdiklerinizin güvenliğini ve rahatlığını düşünüyorsanız firmamızın araçları sayesinde yapacağınız gezi, tur ve ziyaretler size unutamayacağınız seyahat hatıraları ve deneyimleri bırakacaktır.

 

Şimdi aracınızın rahatlığını deneyimleyip, sürüş keyfini yaşamanın vaktidir. Yapacağınız seyahat yorucu ve yıpratıcı bir kâbus yerine hep tekrar yapmak isteyeceğiniz bir serüvene dönüşsün Samsun araç kiralama siz kıymetli müşterilerimi memnun etmekten büyük sevinç ve kıvanç duyar. 

 

Rent Go Samsun Havaalanı Ofis Telefonu: 0537 395 32 89

 

Samsun’da Gezilecek Yerler

Orta Karadeniz’in en büyük şehri olan Samsun bir liman şehri olarak görülse de turistler için çok cazip mekanlar barındırmaktadır. Kurtuluş Savaşı’nın başladığı yer olan Samsun, bu özelliği ile yerli ve yabancı birçok turistin ilgi odağı olmaktadır. Samsun’da gezilecek yerler arasında sayabileceğimiz pek çok görsel mekan mevcuttur.

-Doğupark:

Samsun merkezde sahil şeridi boyunca düzenlenen Doğupark'ta, Atatürk’ün Kurtuluş Savaşı sırasında seyahat ettiği Bandırma Vapuru, gün içerisinde belirlenen satlerde gezebileceğiniz en ilgi çekici yerdir. Ayrıca Bandırma Vapuru'na çok yakın olan Hayvanat Bahçesini de ziyaret edebilirsiniz.

-Batıpark:

Sahilin batı şeridi boyunca dizayn edilen Batıpark, ziyaret için gelenlerin binme imkanı bulduğu teleferikle dikkat çekmektedir. Buradan da Amisos Tepesine çıkarak Samsun’a yüksekten bakabilme şansı bulabilirsiniz.

-Samsun Arkeoloji ve Etnoğrafya Müzesi:

Samsun’da gezilecek yerler arasında Batıpark’a yakın bir yerde bulunan Samsun Arkeoloji ve Etnoğrafya Müzesi'ni ve Gazi Müzesi'ni gezmenizi mutlaka öneriyoruz.

-Amisos Tepesi ve Tümülüsler:

Amisos Tepesi, kral ve kral aileleri için yapılmış olan Tümülüslerin bulunduğu bir yerdir ve ziyaret etmek için ideal tarihi mekanlardan biridir. Buradaki tümülüsler ve Samsun’un muhteşem manzarası sizi tümülüslerin yapıldığı devirlere götürecek. Amisos Tepesi’ne teleferikle çıkma olanağına da sahipsiniz.

-Amazon Heykeli ve Amazon Köyü:

Amazon kadınını temsi eden Amazon Heykeli ve Amazon Köyü de mutlaka gezmeniz gereken yerler arasında yer alır. Bu köyde Amazonların yaşam şartlarını da göreceksiniz.

-Hamam ve Kaplıcalar:

Samsun’un Havza ilçesinde yer alan hamamlar ve kaplıcalar da Samsun gezinizde ziyaret etmeniz gereken yerlerden biridir.

-Çakırlar Korusu:

Samsun il merkezine 15 km. uzaklıktaki Çakırlar korusu, size ailenizle piknik yapma olanağı sunan güzel bir mesire alanıdır.

-Yakakent:

Denize batan güneş olarak tarif edilen Yakakent, Samsun’a 84 km uzaklıkta bir ilçedir ve ilçede özellikle denizin üstüne güneşin batışını izlemek harika bir duygu ve mükemmel bir görsel şölendir. Sadece bu manzarayı görmek için de olsa gitmenizi öneririz.

-Kızılırmak Deltası ve Kus Cenneti:

Samsun’da gezilecek yerler arasında doğaseverlerin mutlaka görmesi gereken Kızılırmak Deltası ile Kuş Cenneti arası 64 km’dir.

 


Top