Rentgo
Anasayfa > Araç Kiralama > Havalimani > Trabzon Havalimanı Araç Kiralama| Rent GoTrabzon Havaalanı Araç Kiralama

 

Trabzon havaalanına ulaşımınızı nasıl sağlayacağınız stresiyle uçaktan inmeyin. Trabzon havaalanı araç kiralama bu sorununuzu artık çok hızlı ve etkili bir şekilde çözülüyor. Kendinizi deneyimli ekibimize ve müşteri hizmetleri temsilcilerimize rahatlıkla teslim edebilirsiniz. Arzunuz güzel bir şehir deneyimi yaşamak ve stresten uzak bir yolculuk rotası çizmekse doğru yerdesiniz.

 

İstediğiniz araç tipini, istediğiniz zaman aralığında sahip olabilir hiç beklemeden şehir deneyiminize başlayabilirsiniz. Konforlu ve rahat araç modellerimiz sayesinde gitmek istediğiniz yere müziğinizi açıp neşeli bir şekilde ulaşın. Trabzon havaalanı araç kiralama sayesinde enerjinizi toplu taşıma ve ya taksi gibi araçlarda harcamak yerine modern araçlarımızda depolayıp önemli başarılar kazanın. Artık kasko, sigorta gibi problemleri çözmenize gerek kalmadan sürüş keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz.

 

İş seyahatlerinizin stresini bir de ulaşımla ilgili problemlerle uğraşarak arttırmayın. Ailenizle yaptığınız şehir gezilerinde, akraba ziyaretlerinde ise sakın bu güzel Karadeniz şehrinin doğal güzelliklerini tatmayı unutmayın. Aileniz, sevdikleriniz ve arkadaşlarınızla bu güzel Karadeniz şehrinin deniz, orman ve dağ manzaralarını keşfetmeye, yöresel yemeklerini tatmaya, tarihi mekânlarını zaman kaybetmeden gezmeye başlayın.

 

Aracınızın müziğini açın ve gitmek istediğiniz toplantı, mülakat ve görüşmelerinize dinamik ve kendinden emin adımlarla ulaşın. İmza attığınız başarılar sizi olduğu kadar bizi de mutlu ve memnun eder. Yani araç kiralamak artık çok daha kolay ve avantajlı. Trabzon havaalanı araç kiralama sizi ve sevdiklerinizi mutlu etmek için harcadığı çabalar sayesinde günden güne çok daha güçlü ve mutludur.

 

Rent Go Trabzon Havaalanı Ofis Telefonu: (0462) 374 61 61

 

Trabzon’da Ne Yenir

Karadeniz’in neredeyse her noktada kendine özgü yönleri olan şehri Trabzon, mutfağıyla da bu farklılığı ortaya koyuyor. İnsanı, havası, suyu farklı olan Trabzon, yemekleriyle de herkesin ilgisini çekiyor. İlk duyduğumuzda aklımıza hemen mısırın, hamsinin, karalahananın ve Trabzon pidesinin aklımıza geldiği Trabzon’da ne yenir diye düşünenler için çok zengin bir liste sunmak mümkün. Dillere destan olan o yemeklerden bazıları şunlardır:

-Akçaabat Köftesi:

Adını şirin ilçesi Akçaabat’tan alan ve ünü Türkiye’nin sınırlarını aşan Akçaabat köftesi, Trabzon’da yenilebilecek en önemli lezzetlerden biridir.

-Laz Böreği:

Börek denince normalde aklımıza çayla beraber yenen bir yemek türü gelse de Trabzon’da Laz böreği çok güzel bir tatlıya verilen addır.

-Palamut Dolması:

Trabzon’un meşhur yemekleri arasında yer alan palamut dolması, palamudun içine doldurulan ceviz içi, çam fıstığı ve kuş üzümü ile yapılan ve limon sıkılarak yenen güzel bir yemektir.

-Laz Helvası:

Trabzon’da ne yenir diye sorulduğunda aklımıza gelen bir tatlı türü de Laz helvasıdır. Bu helva irmik unu ve vanilya kullanılarak yapılır ve yiyenleri mest edecek bir lezzete sahiptir.

-Peynirli Trabzon Pidesi:

Trabzon’un meşhur ekmeğinin yanı sıra peynir ile yapılan bir pide türü olan peynirli Trabzon pidesi, mayalı hamurla yapılmaktadır. Dileyenler zeytinyağı ekleyerek tüketmektedir. Her halükarda bu pide türü yiyenlerin çok beğendiği yiyeceklerdendir.

-Guliya:

Karalahana ve iç yağı ile yapılan Guliya, üzerine yoğurt dökülerek tüketilen mükemmel bir Trabzon yemeğidir.

-Karalahana Sarması:

Satır ile çekilen kıyma ile yapılan karalahana sarması Trabzon’a özgü bir sebze yemeği olarak sizlere önereceğimiz tatlar arasındadır.

-Kefal Ekşilisi:

Kefalin soğan, maydanoz, domates ve biberle birlikte tepside pişirildiği bir yemek olan kefal ekşilisi, üzerine limon sıkılarak tüketilen çok leziz bir yemek olarak Trabzon’da sizleri bekliyor.

-Kukuca:

Trabzon’da ne yenir dendiğinde sayabileceğimiz bir başka Trabzon tatlısı da bal kabağı ve mısırla yapılan kukuca adlı tatlıdır.

-Sarambula:

Yine bir sebze yemeği olarak sizlere önerebileceğimiz bir yemek olan sarambula, pırasa, pazı, pirinç ve mısır ile yapılan bir Trabzon yemeğidir.

 

Top