Rentgo

Anasayfa > Araç Kiralama > Havalimani > Ordu Giresun Havalimanı Araç Kiralama | Rent GoOrdu Havaalanı Araç Kiralama

 

Ulaşım problemlerinizi bırakın sizin adınıza biz düşünelim. Ordu havaalanı araç kiralama size ve sevdiklerinize kaliteli ve güvenli zaman geçirtebilmek için uçaktan indiğiniz ilk andan itibaren arkanızda. Özverili ve deneyimli ekibimiz ve müşteri temsilciliğimiz olası sorunlarınızı zaman kaybetmeden çözmenizi sağlamaktadır.

 

Geniş araç modeli seçeneklerimiz sizi tercihleriniz konusunda özgür bırakırken, fiyat cetvelimiz de harcama aralığınıza uygun rakamlarla siz değerli müşterilerimizi memnun etmek için uğraşmaktadır. Ne kasko, ne de sigorta sizin probleminiz değil bu tür yükümlülükler bizim sorumluluğumuzda. Siz güvenli ve konforlu araçlarımızla Ordu ilinin güzelliklerini keşfetmek için daha ne duruyorsunuz?  Ordu havaalanı araç kiralama sayesinde ulaşımınız bir probleme değil keyfe dönüşsün, aracınızın koltuğuna rahatça yaslanın, müziğinizi açın ve unutulmaz seyahat hikâyeleri biriktirmeye, hatıra fotoğrafları çekmeye başlayın.

 

Eğer işiniz sebebiyle Ordu'ya geldiyseniz hiç vakit kaybetmeden yol bulmakla uğraşmadan nagigasyonlu araç tiplerimizi tercih ederek ulaşmak istediğiniz yeri bulun. Mülakat, toplantı ve görüşmelerinize gidene kadar yorgun düşüp, sinirlenmeyin. Önemli başarılara imza atmanız sizin olduğu kadar bizim için de önemlidir. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti her şeyden önemlidir.

 

Ordu'yu güzel anılarla hatırlamanız için elimizden geleni yapmak bizim görevimiz.  Ordu havaalanı araç kiralama yaptığı işin ciddiyetinin farkında olmaktan ve müşteri memnuniyetini en önde tuttuğuna emin olmaktan büyük sevinç duyar. Ordu ilinde araç ihtiyacınız olduğunda, geniş araç filomuzla sizlerin hizmetindeyiz.

 

Rent Go Ordu Havaalanı Ofis Telefonu: 0545 856 06 76

Ordu’da Ne Yenir

Yeşil Karadeniz’in şirin İli Ordu, yemyeşil doğası kadar mutfak çeşitleriyle de dikkat çekiyor. Karadeniz’in birçok ilinde olduğu gibi hamsinin değişik yemeklerde kullanıldığı Ordu’da sebze yemeklerinden salata çeşitlerine ve et yemeği türlerine rastlayabilirsiniz. Göreceğiniz çeşitlilik size bu şehrin yemek zevkiyle de diğer şehirlerden ayrı bir havası olduğunu gösterecek. Coğrafi farklılığın sofralara da yansıdığı Ordu’ya uğradıysanız bu lezzetlere mutlaka şahit olmalısınız. Ordu’da ne yenir diye düşünüyorsanız işinizi biraz kolaylaştırabiliriz. İşte size Ordu'nun lezzetli yemeklerinden bazıları:

-Ordu Hamsi Köftesi:

Hamsinin birçok yemeğini duyduk ve gördük de köfte de neyin nesi demeyin. Karadeniz’de hamsi ile yapılan birçok yemek görebilirsiniz. Hamsi köftesi de bunlardan biri. Gerçi Karadeniz’in her şehri bu yemeği kendi yöresine ait ilan etse de Ordu hamsi köftesi kendini fark ettirecek bir lezzete sahip. Kılçıkları ayıklanarak yapılan hamsi köfte, mutlaka yemenizi önereceğimiz Ordu yemekleri arasında.

-Ordu Hamsi Tava:

Ordu’da yenmesi gereken yemekler arasında bu sefer de hamsinin tavasını sayabiliriz. Zeytinyağı, mısır unu ve limon da kullanılarak yapılan Ordu hamsi tava ağzınızın tadını güzelleştirecek.

-Ordu Etli Pancar Sarması:

Ordu’da ne yenir diye düşünenler için araştırdığımız bir başka yemek ise etli pancar sarması. Saplarından ayrılarak haşlanan pancar yapraklarına kıyma eklenerek hazırlanan pirincin sarılarak yapıldığı etli pancar sarması, Ordu’ya has lezzetler arasında mutlaka tatmanız gereken yemeklerden biri.

-Ordu Kabak Tatlısı

Kabak tatlısı ülkemizin birçok ilinde değişik şekillerde yapılan tatlı türlerinden biri. Fakat Ordu denince kabak tatlısının da ayrı bir yeri var. Dilimlenerek soyulan kabakların, önce tencerede haşlanarak, daha sonra da fırın tepsisinde pişirilerek yapıldığı kabak tatlısı, üzerine serpilen fındık içi ya da ceviz içi ile Ordu’da daha hoş bir tat ile karşımıza çıkıyor.

Ordu’da ne yenir listesinde size daha birçok yemek önerebiliriz. Belki hepsini tek tek anlatmaya satırlar yetmez ama en azından adını saymadan geçemeyeceğimiz yemekler arasında mısır yarmalı aş sarması, kabak kavurması, soslu patlıcan yemeği, galdirik kavurması, karalahana çorbası, kabak çorbası, içli tava, hamsi buğulama, ısırgan çorbası, yufka böreği ve un helvasını da sayabiliriz.

 

 

Top