Rentgo
Anasayfa > Araç Kiralama > Havalimani > İstanbul Atatürk Havalimanı Araç Kiralama | Rent Goİstanbul Atatürk Havaalanı Araç Kiralama

 

Artık uçaktan indiğinizde gideceğiniz yere nasıl ve hangi araçla gideceğinizi düşünmekten vazgeçin. İstanbul Atatürk Havaalanı araç kiralama sizin bu tür sorunları düşünmemeniz için hizmette. Koltuğunuza yaslanın ve rahat bir nefes alın Atatürk Havaalanından Avrupa Yakasının semtlerine kolayca ulaşmanız mümkün. Eğer işiniz dolayısıyla bu yolculuğu yapıyorsanız gideceğiniz semtler bu merkezi havaalanına oldukça yakın. Hiç zaman kaybetmeden toplantınıza ya da görüşmenize yetişmeniz mümkün.

 

Sevdiklerinizle çıkacağınız İstanbul gezilerinde de tarihi mekânları ve doğal güzellikleri keşfetmek artık çok kolay. Onlara ve kendinize hiçbir zaman unutamayacağınız anılar yaşatmak ve yaşamak istiyorsanız ulaşım derdinizi İstanbul Atatürk Havaalanı Araç Kiralama çözmekten onur ve gurur duyar. Lüks seçeneklerden, ekonomik modellere uzanan geniş model yelpazemiz sayesinde istediğiniz modeli tercih etmekte özgürsünüz.

 

Aile boyu gezilerinizde de aile aracı modellerimizi tercih edebilirsiniz. Havaalanına indiğinizde artık bagajınızı taşımanıza gerek yok çünkü kiraladığınız araç sayesinde bagaj ve eşyalarınızı kolayca istediğiniz yere ulaştırabilirsiniz. İstanbul' un güzelliklerini sakın ıskalamayın, yapmanız gereken tek şey firmamıza güvenip dilediğiniz aracı tercih etmek daha sonra ise geriye kalan tek şey hangi mekâna gideceğinize karar vermek oluyor.

 

Kaliteli zaman geçirmek sevdiklerinize seyahatiniz boyunca yeterince vakit ayırmak ve çeşitli aktiviteler yapmak niyetindeyseniz İstanbul Atatürk Havaalanı araç kiralama hizmetinizde olmaktan kıvanç ve mutluluk duyar.  

 

Rent Go Atatürk Havalimanı Ofis Telefonu: (0212) 465 05 99

 

İstanbul’da Ne Yenir

Birçok medeniyete ev sahipliği yapan İstanbul, sadece tarihi, doğal ve kültürel mekanlarının yanı sıra yemeklerindeki çeşitlilik ve lezzet seçenekleriyle de zengin bir şehirdir. Türkiye’nin hemen hemen her yerinden aldığı göçlerden dolayı farklı kültürlerin mutfaklarıyla çeşitliliği artan İstanbul’da ne yenir dendiğinde aklımıza gelen birçok yemek var. Biz bunlardan bir demet lezzeti sizin için hazırlamak istedik.

Vefa Bozası:

Belki de İstanbul ili ile özdeşleşen tatlardan aklımıza ilk geleni olan boza adlı içecek, Vefa ilçesinde Ekim ayından sonra sokakları süsleyen ve deneyenlerin hayran kaldığı bir içecek olarak size önereceğimiz ilk besin olacak.

Ayvalı Yahni:

Ayvanın tereyağında kuzu eti ile pişirilerek yapılan ayvalı yahni İstanbul’da tatmanız gereken lezzetlerden bir diğeri.

Kavunlu Dondurma:

Özellikle yaz günlerinde yolunuz İstanbul’a düşerse kavunlu dondurmanın da tadına bakmanızı mutlaka tavsiye ediyoruz.

İstavrit:

İstavrit balığının kendine özel bir sosla yapıldığı haline de bayılacaksınız. İstanbul’da ne yenir konusunda istavrit de mutlaka listenizde olmalı.

Kıymalı Börek:

İstanbul’da 50 yıla yakın bir süredir insanların damaklarına hitap eden kıymalı böreğin özelliği, kıymanın içine kuş üzümü konulması.

Karidesli Börek:

Bir deniz ürünü olan karidesin hamur ile birleştirilerek ortaya konan karidesli börek, İstanbul’da yemenizi tavsiye edeceğimiz bir başka yemek türü olacak.

Mantı:

Aslında Kayseri menşeiyle bilinen mantı, İstanbul’da da karşınıza çıkacak en önemli lezzetlerden biri olarak size önereceğimiz yemekler arasında.

Kokoreç:

İstanbul’da ne yenir dendiğinde kokoreç de size önereceğimiz fast food tarzı bir yemek türü. İstanbul’da kokoreç sac üzerinde domates ve acı pul biber ile süsleyerek yapılmakta.

Yaprak Ciğeri:

İstanbul’da tadabileceğiniz güzel lezzetler arasında kuzu ciğeri ile yapılan ve birçok baharat kullanılarak tatlandırılan yaprak ciğeri de bulunmakta.

Sebzeli Sarma:

İstanbul dendiğinde aklımıza gelen Osmanlı mutfağı lezzetleri arasında sebzeli sarma da mutlaka denemeniz gereken yemeklerden. Közlenmiş patlıcan, sarımsaklı köfte ve nane kullanılarak yapılan bu yemeği de mutlaka tadın deriz.

Kabak Tatlısı:

İstanbul’da ne yenir diye soranlara önereceğimiz son tat ise Kadıköy civarında mutlaka rastlayacağınız bir tatlı türü olan kabak tatlısı, İstanbul’a has olarak kirece yatırılarak yapılmakta.

 

Top