Rentgo
Anasayfa > Araç Kiralama > Havalimani > Gaziantep Havalimanı Araç Kiralama | Rent GoGaziantep Havaalanı Araç Kiralama

 

Firmamız kaliteli araç kiralama hizmeti vermektedir. Türkiye’nin birçok yerinde hizmet veren firmamız ile gittiğiniz yerlerde rahat etmektesiniz. Son yıllarda araç kiralama hizmetlerine talep oldukça artmıştır. Farklı yerlerde çalışmaya gidenler ve ya turistlik gezilerde araç kiralama insanlar için oldukça yararlı olmaktadır. Gaziantep Havaalanı Araç Kiralama hizmetlerinde aracınızı havaalanından teslim alabilirsiniz. Firmamızın kiralama için kullandığı son model arabalar yapacağınız gezilerde size sorun yaşatmayacaktır.

 

Gaziantep Havaalanı Araç Kiralama hizmetlerinde istenilirse şirketimiz özel şoför hizmeti sunmaktadır. İstendiği sürece firmamız tarafından ekstra hizmetler verilebilmektedir. Araç kiralama hizmetlerinde firmalara dikkat edilmesinde ve araştırılmasında fayda bulunmaktadır. Yapacağınız araştırma ile kaliteli firmalara ulaşırsınız. Ancak diğer firmalardan kiraladığınız araçlarda sorun yaşama olasılığı çok yüksektir. Bu duruma dikkat etmelisiniz.

 

Firmamızın içerisinde kiralama için birçok farklı marka ve donanımda araç bulunmaktadır. Maddi imkânınıza göre araba seçebilirsiniz. Eğer lüks donanıma sahip ve konforlu araç almak istiyorsanız, firmamızı seçmeniz sizin için doğru olacaktır. Gaziantep Havaalanı Araç Kiralama işlemlerinde firmamız istediğiniz yere aracı getirerek teslim etmektedir. Ayrıca aracın kiralama süresi bittiği zaman istediğiniz yerden arabayı teslim etme imkânınız bulunmaktadır. Firmamızın tecrübeli çalışanları bulunduğunuz yere gelerek arabayı teslim almaktadır. Firmamız uzun süredir araba kiralama sektörünün içindedir. Verdiği üstün hizmet ile adından sıkça söz ettiren firmamızın diğer firmalara göre hizmeti kalitelidir ve fiyatları uygundur.

 

Rent Go Gaziantep Havaalanı Ofis Telefonu: 0 (342) 582 11 27

 

Gaziantep’te Ne Yenir

Güneydoğu’nun başkenti olarak tabir edilen Gaziantep’in neyi meşhur dendiğinde mutlaka cevaplar arasında birkaç yemek türü de sayılacaktır. Son yıllarda büyük bir gelişim ve değişim gösteren Gaziantep’te tarihten beri değişmeyen bir şey varsa o da mükemmel lezzetleri ve mutfak çeşidinin çokluğudur diyebiliriz. Hamur yemeklerinin ayrı, et yemeklerinin ayrı bir güzelliğe sahip olduğu Gaziantep’te ne yenir?

Bu, cevaplanması zor bir soru. Zorluğu ise saymaya hangi yemekten başlanacağı konundadır. Biz yine de başlayalım. İşte birbirinden güzel Gaziantep yemeklerinden bazıları:

-Arap köftesi:

İnce bulgur, kıyma ve baharatlarla yapılan arap köftesi, Gaziantep mutfağından size önereceğimiz ilk yemek. Hem evlerde hanımların misafirlerine ikram ettiği, hem de lokantalarda insanların tercihine sunulan arap köftesini çok beğeneceğinizi umuyoruz.

-Palamut Kızartması:

Özellikle kışın Gaziantep sofralarını süsleyen palamut kızartması, bir balık yemeği olarak sizlere önereceğimiz enfes yemekler arasında. Kızartma için ise hakiki zeytinyağı kullanıldığını belirtmeden geçmeyelim.

-Dövmeli Kelle:

Meşhur Gaziantep yemeklerinden biri de içinde dövme, nohut, sarımsak ve kelle paça bulunan dövmeli kelle adı verilen yemek. Yerken parmaklarınızı da yiyebileceğiniz kadar lezzetli olan bu yemeği de mutlaka denemelisiniz.

-Kuruluk Dolması:

Gaziantep’te ne yenir sorusuna karşılık önereceğimiz bir yemek de kuruluk dolması adı verilen, patlıcanın ve kırmızı dolmalık biberin kurutularak yapıldığı harika bir yemek olacak. Et ile sebzenin uyumunu göreceğiniz bu yemeğe de bayılacaksınız.

-Sini Köftesi:

Gaziantep sofrası içinde önerilecek bir başka yemek ise sini köftesi. Kıymanın kavrularak siniye yerleştirilmesi ve üzerine zeytinyağı dökülerek pişirilmesi ile ortaya çıkan bu güzel et yemeği, yanında çorba ve salata ile sizin de beğeneceğiniz çok güzel bir Gaziantep yemeği.

-Sarımsak Kebabı:

Gaziantep yöresel yemeklerinden biri olan sarımsak kebabı, adından da anlaşıldığı gibi sarımsak ve kıymayla yapılan ilginç bir yemek. Sarımsağın içine kıyma koyularak fırında pişirilen bu yemek de sizlere önereceğimiz yemekler arasında.

-Fırında Simit Kebabı:

Adı kadar kendi de ilginç. Bir o kadar da lezzetli bir yemek olan fırında simit kebabı, Gaziantep’te ne yenir konusunda önereceğimiz bir başka yemek türü.

Gaziantep mutfağındaki yemekler elbette bunlarla sınırlı değil. Ama anlattığımız bu yemekleri Gaziantep’e yolunuz düştüğünde mutlaka yemenizi öneriyoruz.

 

Top