Rentgo

Anasayfa > Araç Kiralama > Antalya Araç Kiralama | Rent Go


ANTALYAAntalya ilinin eşsiz doğa manzaralarını konforlu bir şekilde keşfetmek istiyorsanız doğru yerdesiniz, Antalya araç kiralama size sunduğu hizmetten gurur ve onur duyar. Lüks modellerden, ekonomik seçeneklere geniş fiyat skalamız sayesinde hayal ettiğiniz araçla Antalya'nın güzelliklerini keşfedebilirsiniz.

 

Tatilinizi yaparken Antalya'nın tarihi Side Antik Tiyatrosu, Myra Antik Kenti, kaş antik Tiyatrosu, Evdir Han gibi yerlerini harita kullanmadan, zaman kaybetmeden, rahatlıkla navigasyon özelliği bulunan modern araçlarımız sayesinde bulabilirsiniz. Dim çayı, Güver uçurumu, Derya Mağarası, Hoyran gibi doğal güzelliklerini konforunuzdan taviz vermeden keşfedebilir güzel anılarla evinize dönebilirsiniz.

 

Unutmayın bir yolculukta en önemli şey vakittir. Antalya araç kiralama satın alamayacağınız bir şeyi zamanı size kazandırıyor. Tatiliniz otelde harcamayın, gezip göreceğiniz yerlerle göz zevkinizi doyurun, tatilinizi zenginleştirin. Üstelik şimdi bunu yapmak çok ekonomik ve pratik, deneyimli müşteri hizmetleri ekibimiz sayesinde yaşayabileceğiniz olası talihsiz durumlarda da yanınızdayız.

 

Her mevsim ayrı doğal güzellikleriyle benzersiz olan bu şehri hiçbir manzarasını ıskalamadan sevdiklerinizle keşfedin. Onlara da kendinize de neşeli hatıralar yaratmak sizin elinizde. Deniz kum ve güneşin birleşip aşk yaşadığı bu cennet şehirde nereye nasıl gideceğiniz düşünmek yerine yaşadığınız deneyimlerin tadına doyasına varın.

 

Bu açıdan Antalya araç kiralama size bir araçtan daha fazlasını vaat ediyor, haydi Antalya'nın güzelliklerini zaman kaybetmeden keşfedin. Antalya’nın bütün bölgelerinde sizlerin daima hizmetindeyiz.

 

Rent Go Antalya Havaalanı Ofis Telefonu: 0242 463 19 98

 

Antalya’da Gezilecek Yerler

Deniz, güneş ve sahil ile anılan güneyin turizm şehri Antalya, bunlardan çok daha fazla yönüyle de gezilmesi gereken şehirlerimizden biridir. Günübirlik bir gezi için çok kısa sayılabilecek bir sürede bile Antalya’da gezilecek yerler içinde gitmenizi tavsiye edeceğimiz bazı yerler olacak. İşte Antalya’da mutlaka görülmesi gereken o yererden birkaçı:

-Murat Paşa Camii:

1500’lü yıllarda yapıldığı bilinen Murat Paşa Camii Antalya’da görmenizi önereceğimiz tarihi mekanların başında geliyor. Minberi dillere destan olan bu nadide camiyi mutlaka görmenizi tavsiye ediyoruz.

-Yivli Minare:

1.Alaeddin Keykubat tarafından camiye ilave olarak sonradan yapılan Yivli Minare, mimari güzelliği ile turistlerin hayran kaldığı eserlerden biri olarak görünüyor.

-Likya Yolu:

Likya Yolu, Antalya-Fethiye arasında bulunan ve bir trekknig noktası olup Gelidonya Feneri gibi güzel bir eseri de barındıran harika bir mekandır. Antalya’da görülmesi gereken mükemmel manzaraya sahip olan bu mekanı da kaçırmayın.

-Karain Mağarası:

Antalya’da görülmesi gereken yerler arasındaki Karain Mağarası, Dünya Miraslar Listesi’nde yer alması için önerilen doğal bir mağaradır. İçinde halen kazı çalışmaları yapılan bu mağara dünya üzerindeki örnek sayılabilecek bir güzelliğe sahiptir ve gidenlerin de hayran kaldığı bir yapıdır.

-Xanthos Antik Kenti:

3000 yıllık tarihine rağmen ayakta kalabilen Xanthos Antik Kenti de Antalya’da gezilecek yerler içinde ziyaret edilmesi gereken tarihi yerlerden biridir. Kente güzellik katan deniz manzarası ve mozaikleriyle her yıl binlerce turist tarafından ziyaret edilmektedir.

-Termessos Antik Kenti

Ziyaret ettiğinizde sizi tarihi bir yolculuğa itecek olan Termessos Antik Kenti, dünya üzerinde orijinalliğini koruyarak günümüze ulaşan birkaç antik kentten biridir.

-Düden Şelalesi:

Bir doğa harikası olarak mutlaka görülmesi gereken Düden Şelalesi, Antalya sıcağında hem serinlemek hem de manzarası ile ferahlamak isteyen turistlerin gözde mekanları arasında yer alır. Ayrıca bu güzel şelalenin yanında ayrı bir güzellik olan mağarayı da gezmenizi öneririz.

-Kurşunlu Şelalesi:

Düden ve Manavgat şelalelerinden daha sakin bir yer olan Kurşunlu Şelalesi de ziyaret ettiğinizde huzur bulacağınız doğal bir güzelliktir.

-Antalya Hayvanat Bahçesi:

Antalya’da gezilecek yerler arasında ailece gidip hoşça vakit geçireceğiniz bir mekan olarak Antalya Hayvanat Bahçesi’ni de sayabiliriz.

 


Top